Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Unalomból iszok. Alkoholista...

Unalomból iszok. Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
nem dolgozok, és jelenleg nem tanulok (szeptembertől fogok)és unatkozok sokat
2011. máj. 18. 18:59
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és kihagytam a részletezésből hogy: minden nap iszok valamennyi alkoholt (max 2 vagy 3 napot hagyok ki), de nem részegségig! részeg nem szoktam lenni, persze előfordult, de csak baráti összejövetelekkor ilyesmik... egyedül sose rúgok be!
2011. máj. 18. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol, akkor hiányzik? Mert akkor igen, alkoholista vagy.
2011. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha unatkozol foglald el magad vmivel...szerezz újj barátokat köss ismeretségeket,képezd magad,tanulj,utazz el vhova,most van csak igazán időd arra hogy azt tud csinálni amit vmikor szerettél volna csak épp enm volt rá időd....én tökre örülnék neki ha enyi szabadidőm lenne ...unaloból meg ne igyál mert jó úton haladsz affelé hogy alkoholista legyél....egyszerűen nem éri meg
2011. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nem vagy az, de ha folytatod, jó úton haladsz az alkoholizmushoz.
2011. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Találj valami elfoglaltságot. Én spec. enni szoktam, mikor unatkozom. Meg is híztam kb 4 kilót, ha nem mozognék, akkor szerintem már dagadt lennék.. :S. nekem is csak az segít, ha lekötöm magam valamivel, mert alapból izgő-mozgó vagyok, most viszont olyan helyen dolgozom, ahol keveset mozgok, és néha sokáig vagyok egyedül (butik).
2011. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sine.lacrimna ***** válasza:

aki rendszeresen fogyaszt alkoholt, minden nap abból előbb utóbb alkoholista lesz.

De az a gáz hogy fiatal vagy és tönkre megy a májad, az agyad, ugye amire még szükséged lenne a suliban.

2011. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagy fasz-ság az egész egyáltalán nem vagy alkoholista. Nagyszüleim napi egy pohár bort megisznak kaja közbe és az orvos mondta, hogy ez még egészséges is. Szóval nyugodtam igyál.

Szerinted az aki egész nyáron sörözik az alkoholista lesz? NEM!

2011. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utsóval értek én is egyet. Van, aki mondjuk azért iszik napi 2-3 üveg sört, mert magát az ízt szereti. Én azt tekintem alkoholistának, akinek napi többx eszébe jut a pia, hiányolja, remeg érte, ideges ha nem kapja meg.
2011. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

excalibur321! neked is van időd ahogy elnézem. Te is a gyakori-kérdéseket válaszolgatod. xD


Még nem vagy alkoholista! De ha az leszel nagyon mélyre süllyedsz. No haver, no pénz, no szeretet. Csak a közeli tér és a tablettás. :S

Ha nem iszol sokra viheted! Az élet tele van szerencsével, ha mentálisan méltó vagy hozzá.

2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sine.lacrimna ***** válasza:

magyarázzátok a bizonyítványt!

Tök mindegy mennyit, milyet a rendszeresség a lényeg!

2011. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!