Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyermekbetegségeid...

Milyen gyermekbetegségeid voltak? Nekem semmi. :-S

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az lehet, h nekem nem jött ki rendesen a bárányhimlő. Igazából nem tudjuk, mert nyaraltunk és a balatoni doki, kb letojta, h mi van velem :(
2011. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ui: az övsömört a bárányhimlő vírusa okozza. Ha valakinek sose volt ilyen virusa, nem is találkozott vele, nem lehet övsömöre sem. Ha bármikor találkozott vele (gyerekkorában volt bárányhimlős, vagy felnőtt korában érintkezett bárányhimlőssel), akkor lehet. Nem teljesen kijött bárányhimlő nincs. Ha valaki elkapta, akkor az teljes bárányhimlő, csak van, akinek mázlija van, és kevés kiütéssel megússza.
2011. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja és még egy: a rózsa- és a bárányhimlő ellen is van oltás. Aki nem volt, érdemes kérnie. (Ha tudtam volna, hogy bárányhimlő ellen van, én is kértem volna, de már késő.)

Terhesség alatt vetélést és fejlődési rendellenességet okoznak ezek a betegségek, a férfiaknál a felnőttkori bárányhimlő pedig meddőséget.

2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szia!


bárányhimlő, rózsahimlő, mumpsz, orrmandula betegsége-ki is vették, születés utáni sárgaság-kék fény alatt voltam, kb ennyi jut eszembe.

Ja, meg a milliónyi kisebb-nagyobb baleset.

2011. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hú,én gyakorlatilag minden létező nyavalyát elkaptam, egész gyerekkoromban az orvosokat és a kórházakat jártuk...Egyszer krup-os roham miatt majdnem megfulladtam,volt bárányhimlőm,mononukleózisom,állandóan mindenféle vírusfertőzés (egyszer egy komoly hányós-hasmenéses,infúziót kaptam,mert majdnem kiszáradtam), állandóan visszatérő hörghurut, légcsőhurut,mandula- és arcüreggyulladás (öblítették is az arcüregemet).Aztán 14 éves koromban kivették a manduláimat és akkortól kezdve 180 fokos fordulatot vett minden hála az égnek:)
2011. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!