Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyermekbetegségeid...

Milyen gyermekbetegségeid voltak? Nekem semmi. :-S

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az baj mert a rózsahimlőt és bárányhimlőt jobb ha elkapja az ember gyerekkorban mert utána védettséget szerez, felnőttkorban pedig nagyobb gondot tud okozni ha akkor kapod el.
2011. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rubeólám volt, meg még valami, amit nem tudtak megállapítani. Ahány orvos, annyifélét mondtak.
2011. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Bárányhimlő.

Rózsahimlős még nem voltam.

Ezen kívül kb 2 évig [6-8 éves koromig] voltam bronchitis-es, meg influenzás, bár ezek nem kifejezetten gyermekbetegségek. [de volt már tüdőgyulladásom, torokgyulladásom, stb...szóval minden szép és jó dolog xD]

2011. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bárányhimlő. Más gyerekbetegségem azt hiszem nem volt. Rubeola ellen beoltottak.
2011. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy baj, de hiába küldtek át állítólag a másik beteg gyerekhez, nem kaptam el tőlük semmit :-S
2011. máj. 20. 10:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem bárányhimlőm és mumpsz-om volt. Az utóbbit a legádázabb ellenségemnek sem kívánnám:(
2011. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem volt bárányhimlője az felnőttkorban kijöhet övsömör formájában (is), ami egy elég kellemetlen betegség.
2011. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek volt bárányhimlője annak is lehet övsömöre! Itt a példa. Marha szar egy kórság az is :S
2011. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valóban lehet annak is, de azért mert nem jött ki rajta a bárányhimlő teljesen. Legalábbis nekem így mondta a körzeti orvosom.
2011. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bárányhimlő. 30 évesen...

Én se kaptam el a húgomtól 5 évesen, 30 évesen viszont igen. Nem részletezném különösebben, 1 hét nem alvás a viszketéstől, 3 és fél hét táppénz, 46 kiütés csak az arcomon, a többit nem számoltam.

2011. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!