Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi legyen? Valamit csinálnom...

Mi legyen? Valamit csinálnom kéne. SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy kb. fél éve leestem egy fáról egyenesen a betonra. azóta ha fél óránál többet kell állnom egyhuzamban elkezdek szédülni nehezn veszem a levegőt, ráz a hideg, kiver a víz, remegni kezdek (nem túl látványosan) és van, hogy el is ájulok. Ehez még gyakran társul az is, hogy halálfélelmem van. Ilyenkor le kell, hogy üljek, vagy feküdjek egy 10 percre, mert különben ájulás lesz a vége.

Amúgy az esés óta folyamatosan remeg a kezem, de ilyenkor még jobban.

Iskolát váltottam 3 hete és az a baj, hogy mivel szakmunkás részre vettek csak fel, és fodrász szakra sokat kell állnom mert egy héten gyakorlat van folyamatosan egy héten pedig tanulás. Ilyenkor egy üzletben vagyunk reggel 8-tól este 6-ig.

A következő hét is gyakorlat lesz.


Mit csináljak? Eddig mindig haza kellett, hogy jöjjek, mert ott képtelenek felfogni, hogy rosszul vagyok, viszont valamennyi óraszámot maradnom kéne, de így rend szerint max. 12-ig tudok maradni, bár már az is sok.


2011. máj. 22. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A betonra esés után azonnal orvoshoz kellett volna, hogy menj, mert bajod is lehetett az eséstől. :(
2011. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annál mentő vitt el mert nehezen kaptam a levegőt és nem tudtam megmozdulni. Megröntgeneztek, de azt mondták, hogy semmi bajom. Az éjszakát még bent töltöttem a kórházban aztán hazaengedtek.
2011. máj. 22. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami miatt leesik a várnyomásod állva. Menj el egy kivizsgálásra.
2011. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vérnyomás akart volna lenni :)
2011. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Gondolom, vannak szüleid, rokonaid. Mondd el nekik a problémádat, és kérd meg őket, hogy segítsenek, mert ez így tarthatatlan állapot. Addig járjatok el orvoshoz, amíg meg nem találják a baj okát. Te ezt egyedül nem tudod végig csinálni. Valamilyen formában megoldást kell találni a bajodra, mert még előtted az egész életed. Ne így menjél neki. Minden lehetőséget ragadjál meg a gyógyulásra, mert később csak még rosszabb is lehet.

2011. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is meny el minél hamarabb orvoshoz.mert lehet komoly a baj:S
2011. máj. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!