Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete futok ujra és híztam...

1 hete futok ujra és híztam 69ről-->72re miért van vamit rosszul csinálok? . Sujomal küzdök kiskorom óta.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

"sujommal"


my god...

2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dropdeadgirl ***** válasza:
Hát ha magában futsz az nem segít sokat :/ nemtudom hogy miket eszel de arra is kell figyelned...amúgy meg ha kiskorod óta akkor meglehet hogy a génjeidben van ... de csak próbálkozz kitartóan ;) sok sikert
2011. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a táplálkozásodon nem változtatsz(ha egészségtelenül táplálkozol), akkor nem fogsz fogyni.

Egyébként alapvetően(nem egy hét futástól) ha izmosodsz, akkor lehet, hogy a mérleg nem fog kevesebbet mutatni, mert az izom nehezebb, mint a zsír!:)

Csináld tovább a futást, édességet felejtsd el, minél kevesebb cukro és lisztet egyél!!!Minden jó lesz:)

2011. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló mindent összefoglalt:)

Fuss csak tovább, abba ne hagyd, egyik legjobb zsírégető mozgás.

2011. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sulyommal* 3/4 óra futás 120 felülés 30fekvö 60gugolás..?ez 1 hétig erre hiztam 33 kg-ot.! 172cm vagyok
2011. máj. 23. 21:00
 6/9 yuda ***** válasza:

Felerősítem, amit már valaki leírt: nem elsősorban a sporttól lehet fogyni, hanem diétáznod kell.

Kell egy életviteli reformot csinálnod -igazából nem is diéta a pontos neve, hanem életmód váltás.

Jó a sport, de első a diéta!

Ha erre nem figyelsz, akkor hiába minden.

2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
172 cm-hez a 69-72 kg sport mellett teljesen jó tömeg...amúgy meg a 3 kg az nem hízás, hanem valószínűleg ittál ettél a mérés előtt vagy egyszerűen csak meg fog jönni
2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
napi 1 szendvics...:S
2011. máj. 23. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Napi 1 szendvics kevés. Hidd el, hogy a szervezetednek szüksége van a működéséhez! bizonyos kalória mennyiségre, amit egy szendvics nem fedez!(úgy tudom, egy átlag embernek 2000körül van, de lehet,hogy ezzel hülyeséget mondtam, nem vagyok benne biztos) A helyes arányokat kell megtartani. Reggeli a legfontosabb, hogy reggel beinduljon az emésztésed, és ne álljon át raktározó életmódba. Ebédre már kicsit kevesebbet, vacsorára pedig nagyrészt fehérjéből álló ételt egyél. (pl. egy sajtos, teljes kiőrlésű kenyér, stb.) Ha útközben éhes vagy, akkor pedig gyümölcs, zöldség...:)
2011. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!