Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek lázas?

Hogyan legyek lázas?

Figyelt kérdés
Nem betegszem meg vmi könnyen, de szeretnék nagyon pár szabadnapot, amikor nem kell suliba menni, mert nagyon-nagyon kivagyok:((... nem kérek emiatt letolást... szóval, van valami módszer hogy belázasítsam magam? (a szüleim csak úgy hiszik el, hogy lázas vagyok, ha a szemük előtt mérem magam... ha meg nem vagyok lázas, akkor meg legtöbbször el se hiszik, hogy beteg vagyok...)
2008. febr. 18. 16:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%
nekem amikor ilyen bajom volt , ettem egy kis szóda bikarbónát ...:D elég kellemetlen de hatásos
2012. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
0%
egyébként hány éves vagy lógóskám ;)
2012. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
68%
nem veszitek észre ti hülyék hogy már 4 éve nem írt semmit, de ti igen :$
2012. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
97%
xddddddddddd 4 éve nem írt :D nah de amúgy most akkor a kréta az hatásos????és mennyit kell enni? a kávéból vagy vízból mennyit???
2012. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
98%
azt olvastam, hogy a mai kreakban mar nincs olyan anyag amitol belazasodhatsz. probaltam nem egyszer de nem hatott, igaz ugy nem probalkoztam hogy a kretaport felszivom az orromba :D a sos langyos viztol nem leszel lazas max. megfosat vagy rosszabbik esetben hanytat. en is itthon szeretnek maradni egy kicsit, tul nagy a hajtas, de muszaj hozza legalabb belazasodnom mert nem birok hazudni... foleg nem anyukamnak. :D probaljatok ki hogy legalabb 15-20 percig tusoltok iszonyat forro vizben es amikor vegeztetek jo vastagon oltozzetek fel, takarozzatok be + igyatok nagyon forro dolgokat pl. kakao, tea stb. en raadaskepp oda szoktam bujni a radiatorhoz is. 39° azonnal.. en pl. ugy vagyok osszerakva hogy szimplan a sirastol belazasodok vagy kisebb lazam lesz. ha nincs lelki problemad nezz valami siros filmet. fiuknal nem tudom ez mennyire lehetseges :D sok sikert
2013. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
97%
(elozo vagyok) es NE aludjatok! garantalom h ki lesztek keszulve egyhamar..
2013. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 K.Zsozso válasza:
83%
Tényleg ha eszünk krétát lázasak leszünk???
2013. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
6%
utolso nem leszel lazas mert aszem a mostani kretak mar nem tartalmazzak azt az anyagot ami a lazt eloidezheti
2013. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
82%
tegyél a torkodhoz egy hideg vizes rongyot és ventillátorral fújd miközbe a torkodhoz szorítod..:Djó kis köhögésd lessz
2013. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
kelj fel korabban mint a szuleid joval,szempillaspiralozd ki magad mint egy allat ugy hogy menjek a szemedbe rendesen olyan 30 perc mire kiszeded a darabokat bevorosodik kotohartyat hisznek ennyi csak nem sokaig tart ugyhogy ugy kelj fel
2014. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!