Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek lázas?

Hogyan legyek lázas?

Figyelt kérdés
Nem betegszem meg vmi könnyen, de szeretnék nagyon pár szabadnapot, amikor nem kell suliba menni, mert nagyon-nagyon kivagyok:((... nem kérek emiatt letolást... szóval, van valami módszer hogy belázasítsam magam? (a szüleim csak úgy hiszik el, hogy lázas vagyok, ha a szemük előtt mérem magam... ha meg nem vagyok lázas, akkor meg legtöbbször el se hiszik, hogy beteg vagyok...)
2008. febr. 18. 16:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
ne legyel hulye ugy nem jo sulibol logni csak kamuzz
2014. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
6%
amit Anna irt az tutira befog valni:)
2014. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű:sok sőt eszel magában.Nem kell azt kávéval,vagy langyos vízzel párosítani.Nekem bevált:1 hetet hiányoztam a suliból.

Ja,és amit soha,de soha ne tegyél:Krétát eszel.Lehet,h régebben nem voltak fertőzőek,de ma már mérgeznek,sőt,nincs is bennük már olyan anyag,amitől be tudnál lázasodni

Sok sikert;)

2016. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
23%
Sok sót semmiképpen ne egyél, ez nagyon rossz ötlet! A sóháztartásod a szervezetedben teljesen felborul, megnövekszik az értéke és halàlhoz is vezethet!
2016. dec. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
100%

Még így tíz év múlva is értékes ez a lap :D

Köszönöm!

2018. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
81%

Szia!

Szerintem ne próbáld ki,mert nem éri meg. Kárt tehetsz a szervezetedben,illetve a szüleidet is becsapod.Szerintem menj el pszichológushoz ő majd segít.Vagy esetleg egy közeli barátodnak is elmondhatod a problémáidat.


Remélem segítettem :)

2022. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!