Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ilyen betegség? Létezhet?...

Van ilyen betegség? Létezhet? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

bűntudatom van ha eszem

nem vagyok kövér

175 cm vagyok és 60 vhány kiló

mindenki azt mondja vékony vagyok

igen nadrágba meg felsőbe

de ha csak egy rövid nadrág van rajtam rögtön látszik h milyen nagy a combom

és amikor látom h más milyen vékony és pedig biztos eszik

akkor büntudatom lesz h pl ha megeszek egy jégkrémet

és mindig úgy érzem h ha jó súlyba vagyok és eszek vmit utánna rögtön megint vissza hízom még azt a negyed kilót is és zavar

ez mitől van?

miért akarok én is olyan vékony kis p*csa lenni???

pedig nem vagyok hájas disznó

16/L

(talán van egy kis kissebbségi komplekszusom is h nálam mindenki szebb és jobb tátrsaság de az nem annyira komoly mint ez)


2011. máj. 30. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Anorexia vagy bulímia, pszichológus kell mindenképp!!!
2011. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :) Ez sajnos népbetegséggé fejlődte ki magát... 21/L
2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hallottál róla-nézd meg a neten: ez lehet anorexia nervosis.nagyon veszélyes betegség előjele...sportolj.Szeretsz valami testmozgást, labdajátékok, tenisz, ahol társaság is van? Ha hasonló érdeklődési körű emberek közé kerülsz, nem kívülről figyelnéd önmagad, hanem a többiek megítélését is fontolóra vennéd...emellett endorfint szabadít fel (örömhormon), amivel joban el tujuk magunkat fogadni olyannak, amilyenek vagyunk. 16 évesen én is odavoltam, ha elértem a 60 kilót, amikor elkezdtem rendzseresen sportolni, rájöttem: az izom nehezebb, mint a háj, és mérlegre állni sem kell, csak hetente egyszer....
2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de táncolok :(

és még így is ezt érzem

2011. máj. 30. 19:50
 5/8 A kérdező kommentje:

amúgy most még eszek rendesen

csak ott a bűntudat

:'(

2011. máj. 30. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár, a vacsorádat meg oszd meg az ellenségeddel.... heti egy nap csak gyümölcsöt, zöldséget egyél, és dobd a sutba az önvádat..!
2011. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 One Melus válasza:
en is vekony vagyok. bar en nem foglalkozom a testsulyommal, de en hizni szeretnek. nem szeretnek fogyni, mert szerintem az a jo ha egy non van mit fogni, jo popoja van, me szep pofija. az a lenyeg hogy boldog legy, amit eszel edd nyugodtan, mert egyaltalan nem lehetsz rossz borben. a lelek a fontos. ha teged szeretnek az emberek, akkor nincs nagy gond. elj egeszsegesen. ne legyen buntudatod, egyel nyugodtan, de ha gyorsan hizol ilyenektol, akkor csak arra figyelj hogy mikor eszel ilyeneket. de mehet a csoki, de utana ne egyel. jobbulast.
2011. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 One Melus válasza:
DE délelottot akartam irni
2011. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!