Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 64 kiló még túlsúly?

64 kiló még túlsúly?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt 11 kilót sikerült fogynom, jelenleg 64 kiló vagyok, még szeretnék fogyni, de szerintetek ez még túlsúly?
2011. jún. 1. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ hány cm vagy, am mivel/hogyan fogytál ennyit?
2011. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy és hány centi!
2011. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
158 cm vagyok(tudom alacsony ) de ez van.. 14
2011. jún. 1. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és étrendemen változtattam citromos víz + hastorna..
2011. jún. 1. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,ez attól is függ hogy oszlik el az a felesleg.Csak a hasadon az látszik is dolgozni kell rajta,vagy egész testeden szét oszlik akkor nem.Egészséges táplálkozással meg egy kis sporttal jó lesz minden.
2011. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,.. és igen a hasamon :( de már nem annyira mint 2 hónapja.. már az összes régi ruhám(amikor nem voltam nagydarab) jó rám szal heppy vagyok :)
2011. jún. 1. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Arról,hogy túlsúlyos/elhízott vagy-e,az úgynevezett testtömeg indexed (BMI) alapján kaphatsz információt.


A testsúlyodat oszd el a testmagasságod méterben megadott négyzetével,így megkapod a BMI-det,amelynek az értékét ebből a két (gyerekekre szabott) táblázatból kikeresheted:


[link]


[link]


Te 1,58 méter magas vagy és 64 kg,a BMI-d tehát:


1,58 x 1,58=2,4964


BMI=64:2,4964=25.63-->ezt keresd ki a táblázatban.


14 éves vagy,és ha fiú,ha lány vagy,a táblázat alapján sajnos még mindig a túlsúlyos kategóriába esel.

2011. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Az egézsséges táplálkozást folytatom plussz testedzsés és remélem hamarosan tudok újabb eredményt felmutatni : )
2011. jún. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!