Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen alvás zavar?

Ez milyen alvás zavar?

Figyelt kérdés

Egész pontosan arra lennék kíváncsi , h valaki szenved(szenvedett-e) hasonlóban.


Lassan 1 hónapja, 3-4 órákat alszom, minden nap kimerült vok.


Éjszakánként erős álom és fáradtság van rajtam mégis forgolódom, nem tudok elaludni órákig.


Ha el is tudok aludni, rémálmaim vannak, ami eddig nem fordult elő, és olyan valóság hűek, hogy szabályosan remegve és félve riadok fel néha le is ver a víz.


Valakinek hasonló? és rá jött-e a forrására.


Kérlek irjatok kort és nemet is


Köszönöm


2011. jún. 2. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is pont ezek a tünetek jelentkeztek pár hónapja. Kb 1-1,5 hónapig tartott, az okára nem sikerült rájönnöm, de hála Istennek elmúlt már. Lehet, hogy az is rásegített a megszüntetésében, hogy a barátom különösen odafigyelt rám emiatt, és sok szabadtéri programot, kirándulást, kikapcsolódást és gyógyfürdőzést szervezett kettőnknek :)

Neked mióta tart? Korod? Nemed? Nem idegeskedsz sokat valami miatt mostanában?

18/L

2011. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem, legalább is nincs mi miatt, 24 éves fiú vagyok és, kb olyan 1 hónapja másfél hónapja tarthat de már nagyon ki vagyok merülve miatta
2011. jún. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!