Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha a barátotok horkol vagy szuszog alvás közben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen:D ekkor célszerű felébreszteni és megmondani neki hogy neee horkolj:D Amúgy a horkolás egészségtelen szóval célszerű felébreszteni:D
2011. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom szerencsére csak néha szokott horkolni. Olyankor kicsit meglököm, és abbahagyja. De van, hogy még erre sem reagál, így befogom az orrát...erre kinyitja a száját. Én meg halálra röhögöm magam rajta:D...végül csak abbahagyja, és tudok aludni én is.
2011. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam felébreszteni, ha már elaludt, hagy aludjon nyugodtan, amúgy sem jó alvó. Van, hogy zavar,ha túl hangos, olyankor odahajolok mellé, és jó hangosan elkezdek mélyeket lélegezni, így van, hogy tudat alatt is rááll a lassabb légzésre és abbahagyja. Amúgy meg, ha a a másik oldalamra fordulok, és elgondolkodom, akkor nem erre figyelek és simán el tudok aludni...:)
2011. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Az én barátom hangosan szuszog.. Néha felébredek rá, olyankor képes vagyok órákon át hallgatni, és nézni, ahogy alszik :) Annyira édes :)


16/L

2011. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon hangosan horkol, az zavar. De csak ritkán szólok rá, ha végképp nem tudok tőle aludni, amúgy sajnálom felébreszteni.
2011. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
60%
Szuszogás...allergiás vagyok rá, ha szuszog.. de mégis mikor már felspannolom magam hogy most felkeltem és húú de ideges vagyok ránézek és annyira aranyosan alszik, hogy hirtelen elfelejtem mit is akartam igazából.
2011. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én imádom ha a barátom szuszog((:
2011. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!