Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány kg a normál 180cm-es...

Hány kg a normál 180cm-es magasságnál? Mennyire vagyok kövér?

Figyelt kérdés
98kg vok és nem járok gyúrni csak sokat eszek (nincs önuralmam)
2011. jún. 6. 12:22
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Ha 10-15 kg-ot leadnál, akkor szerintem jól néznél ki. Gondolom van nagy pocak. :)
2011. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

én 195 cm magas vagyok 76-78 kg

rendesen edzek, de még így is van kis pocak.......

2011. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
hát az bizony igaz szépen ki kerekedett a pocakom, mint 1 labda úgy néz ki, meg oldal hurkában sincs hiányom :D
2011. jún. 6. 12:41
 4/39 A kérdező kommentje:
második: én zabálok minden féle zsírosat nem kis mennyiségben szal tuti nagyobb a hasam a tiednél
2011. jún. 6. 12:43
 5/39 anonim ***** válasza:
hát.... én alig eszek, mondjuk zöldséget, uborka, paradicsom , paprika nagyon sokat eszek.
2011. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
harmadik: én nem zöldségből és gyümölcsből eszek sokat, hanem zsíros és édes kajákat zabálok folyton, igaz a lustaságom miatt eléggé kocka és sertés étvágyú vagyok
2011. jún. 6. 13:05
 7/39 anonim válasza:
Első vagyok. Csak addig fogyjál, hogy az oldal hurkák megmaradjanak :)
2011. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Én fogynék de egy hang folyton írányít és azt mondja ,hogy 'hízzál még hízzál' és amikor ezt hallom akkor folyton neki állok vmi hízlalót falni nem kis mennyiségben. Talán valami lelkizavarban szenvedek vagy csak szimplán hízásfüggő vok?Folyton növesztem a pocakom, lassan már lógó zsírgolyóvá válik a hasam.
2011. jún. 6. 13:19
 9/39 anonim válasza:
Ismét első vagyok. De legyen önuralmad!!! Akkor határozz meg egy határidőt. Mától nincs zabálás, nincs zsíros kaja és küld el a fenébe a hangokat. Jövő hét vasárnapig lehet enni, de csak normálisan. Pl. csirke, rizs, saláta, hal. Kevés kenyér. Finomak a majonézes saláták. Sonka sem hízlal annyra. Azután megszoktad ezeket az ételeket, akkor ezekből kevés mennyiség. Hétvégén meglepheted magad egy db sajtburgerrel. Ilyen egyszerű. Édesség helyett egyél banánt, epret, almát vagy bármilyen gyülmölcsöt. Multivitamit szedjél, hogy ne gyengüljön le a szervezedet.
2011. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
megpróbálom, remélem sikerül
2011. jún. 6. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!