Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körülbelül mikor halok meg?

Körülbelül mikor halok meg?

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tűnhet,de az is. A lényeg: szociális fóbiám és abból kialakult pánikbetegségem és generalizált szorongásom is. Magyarul egész nap szorongok, még ha itthon vagyok is. Szorongok hogy szorongani fogok.3 évvel ezelőtt versenyszerű ökölvivó sportoló voltam. Most egész nap gép,szorongás. Tisztában vagyok a rizikókkal(magas vérnyomás,érszűkület stb)de azt egy könyv sem írta le mikor következik be. Szerintetek? 17 éves fiú vagyok
2011. jún. 8. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges szoronganod. Még nagyon fiatal vagy, sok év vár még rád. próbálj meg egy kicsit kimozdulni a haverokkal, hidd el az jót fog tenni.
2011. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg a természet is megnyugtat:) Vigyázz magadra, talán kérj szakszerű segítséget.
2011. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

basszus, tény az ellen hogy punnyadt disznó légy!

sportolj kint a szabadban!

ennyi!

(és persze menj el pszichológushoz)

2011. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lol
2012. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Töltsd ki ezt:

[link]

Amikor kéri az sms-ben elküldött kódot, ne küldj sms-t, ezt mindig elfogadja:

123456789

Utána kér egy másik kódot, ez:

123456787

De ez hihetőbb:

[link]

2012. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!