Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcüreg gyulladás? Brutális

Arcüreg gyulladás? Brutális

Figyelt kérdés
Nekem kb 2 éve volt arcüreg gyulladásom... akkor kaptam orr spray-t és felakarták szúrni az orrom de azt nem engedtem... sokszor fújtam az orrom és elmúlt... most 3 napja a fejem annyira fáj hogy előre hajolni se tudok meg hátra hajolni se... de picit se tudok. ez úgyanúgy arcüreg gyulladás tünete? orvoshoz félek elmenni... tegnap óta inhaláloztam kamillás vízzel.. amikor azt megcsinálom javul egy kicsit de 10 percre rá már megint elviselhetetlenül fáj a fejem mennyi idő után hat az inhalál??...mit tegyek? a választ előre is köszönöm
2011. jún. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen orvoshoz kéne menned. Antibiotikumot szokott felírni.
2011. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első körben menj el dokihoz.


Mi a jobb? Az hogy túl kell élned 1-2 tűszúrást, vagy hogy hetekig befosol úgy fáj a fejed?

2011. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el egy fül-orr-gégészhez.

Orvos és orvos között is van nagyon sok különbség,nekem az Sztk-s fel akarta szúrni,utána elmentem egy kórházba,egy nagyon normális orvoshoz kerültem(priviben szívesen elküldöm)ott kaptam rá szert,és rendbejött a hónapokig tartó szerencsétlenkedésem..)

2011. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy felszúrták(persze kicsi voltam,altattak) de egyáltalán nem fájt..utána se. Aztán nemrég ismét előjött:S és egy bazi erős antibiotikumot kaptam..az orvos nem csinált velem semmi különöset..megnyomogatta az arcom, előre kellett hajolnom és ennyi :S:D Mindenféleképpen menj orvoshoz, nehogy rosszabb legyen..:( magától nem fog elmúlni..
2011. jún. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!