Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? Már idegesít.

Figyelt kérdés
Pár éve kezdődött, hogy néha rosszul lettem. Aztán egyre gyakrabban évente úgy 10x is előjött. Egyszer másfél hétig nem voltam iskolában olyan rosszul voltam. Megint előjött: tegnap reggel olyan rosszul voltam hogy első órára be se mentem, majd délután is rosszul lettem meg este is szédültem és hányingerem iis volt de nem olyan erősen. Néhány óra alvástól meg pihenéstől rendbejöttem dehát újra.. Amikor több mint 1 hétig nem voltam suliban, akkor a doktor se tudta mi balyom valami port vagy mit adott állítólag infúzió. A tüneteim: nagyon gyors szívverés, hányinger, nagyonerős szédülés, gyengültség. Amikor beteg voltam akkor a gyomrom is nagyon fájt valahol. Olyan szinten gyengülök le, hogy pár lépést megtezsek már összeesik a világ, és le kell feküdnöm. Fekve nem szédülök annyira. Ahogy én tudom az immunrendszerem nem az a nagyon erős, ekcémás is vagyok ha jelent valamit.. Nem alszok valami sokat nagyon nem tudok mostanában úgy 6-9 órát, mert iskola van, amúgy olyan 9-11 órát birok max. Szerintetek mi lehet a bajom?? Ma nem volt még semmi egy nagyonpicike szédülésen kívül. Segítsetek! Cukorbetegség vagy valami vashiány lehet?
2011. jún. 15. 12:34
 1/7 A kérdező kommentje:
12/L. amúgy mindennapi, hogyha hirtelen mozdulatokat csinálok megszédülök.
2011. jún. 15. 12:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Édesem.Téged még doki tuti nem látott,mert ha igen akkor nem írtál volna olyan hülyeséget,hogy kaptál egy port,és az infúzió volt..Van interneted,legalább vedd a fáradságot,hogy utána olvasol az infúziónak.

Azért megkérdezném,hogy anyukád hol van??Ha ennyit hiányoztál a suliból,ha állandóan ilyen tüneteid vannak miért nem mentetek már el az orvoshoz? Nem találgatni kell,hanem beutalót kell kérni teljes kivizsgálásra.

Elég nagy butaságra vall,hogy itt kérdezed meg hogy cukorbeteg vagy vashiányos lehetsz-e..Egyikünk sem orvos,és minden emberi szerv másképp reagál a különböző betegségekre.

Ráérsz,így menjetek orvoshoz,és megtudod a betegséged nevét.

Jobbulást.

UI: Balyom?????ez fájt egy kicsit :)

2011. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja tudom, és nem tudom mi volt az lehet hogy nem por volt... de infúzió. és látott orvos is nem mondott semmit. és balyom. 12 éves vagyok nem 20éves helyesírésszakértő.
2011. jún. 15. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 12 éves.

A por nem infúzió volt,ezt jobb ha felfogod.Valószínű,hogy valami lázcsillapítóport adott neked.Az infúziót általában vénásan adják be.(ha így kaptad akkor elnézést,tényleg infúzió)

De teljesen mindegy.El kell menni az orvoshoz,kérni kell egy beutalót az egészségházba,és teljes vizsgálaton kell részt venni.Kezded a vérvétellel,majd ekg és így tovább.Ha meglesz a teljes eredmény,az orvos elfogja mondani,hogy mit állapítottak meg.Ha net előtt üldögélsz,és találgatsz attól még nem fogsz meggyógyulni.

A helyesírásról annyit,hogy bár nem kötegszem,de ha a főkérdésedben helyesen írtad le hogy "bajom" akkor elég csúnya hiba "LY" -vel írni..Ez pedig nem ment fel attól,hogy 12 éves vagy.Ennyi idősen már tudnod kell..De ez legyen a legnagyobb gondod..

Még egyszer.Most,hogy nyári szünet van,menj el anyukáddal az orvoshoz,kérj beutalót.

2011. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mind2töknek a válaszokat, és bocs de nem a helyesírásomról kérdeztem de haggyuk. Na csak annyi, hogy nem kértem hogy mondjátok el mi bajom lehet meg ilyenek.. hanem hogy pl ha tudjátok mi a vashiány vagy cukorbetegség vagy több millió betegség tünetei és hogyha ezeket leírom nekem mik a tünetek, akkor leírtok pár betegségeket, aminek ezek a tünetei.
2011. jún. 15. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Akkor segítek.Nem vagy sem vashiányos,sem cukorbeteg.Egyiknél sem ezek a tünetek.(én vashiányos vagyok,így tudom)

De ezzel nem lettél okosabb ugye? Ezért is kár találgatni

2011. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De okosabb lettem.
2011. jún. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!