Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alairnal egy olyan papirt...

Alairnal egy olyan papirt hogy ha egy szerencsetlen esemeny utan "zoldsegge" vallnal, egy ido utan kikapcsoljak a gepet ami "eletben" tart?

Figyelt kérdés
Csupan csak az emberek velemenyere vagyok kivancsi ez esetben.
2011. jún. 17. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Hali

Én értem a kérdést tökéletesen ,de én mint ateista úgy gondolom ,hogy ez az aláírás olyan mintha öngyilkos lettem volna hiszen én saját akaratomból fogok meghalni ,ha levesznek a gépről.

Így inkább nem írnám alá és akkor halok meg amikor itt az ideje.

2011. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21:43, a passzív nem tilos,csak az aktív. A passzívot alkalmazzák is nap mint nap pl.a hospice-okban. Ésakórházakból is hazaküldik a betegeket meghalni, ha a család vállalja az ápolást.

Nagyszüleim az utolsó hetüket mind otthon töltötték, szépen elbocsátották a kórházból őket,az orvosok megmondták,hogy a további kezelésnek semmi értelme,csak szenvednének.

Így szépen a családban haltak meg. Nyugodtan.

2011. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Így inkább nem írnám alá és akkor halok meg amikor itt az ideje."


Az egész lényege pont az, hogy már rég ott lett volna az ideje, csak erőszakkal visszarángatták a testedet, ami semmire sem jó és soha nem is lesz már jó semmire és azt nevezik életnek, hogy egy gép segítségével működik a tüdőd meg a szíved. Ennyi erővel egy krumpliszsákot is pumpálhatnának, az is kb. ugyanaz, csak az ember porhüvelyének nagyobb jelentőséget tulajdonítunk, meg majd csoda történik, meg "de hát még él" stb. szövegekkel pumpálják a semmit.

2011. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A ferjemmel meg van beszelve ha veletlen ugy alakulna nem szeretnek vegetalni.
2011. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is aláírnám, az tuti. Talán vannak csodák, amikor az ember x év után felébred a kómából, de olyankor általában szellemi fogyatékos, vagy testi fogyatékos marad. Nem kívánnám egyetlen családtagomtól se, hogy gondozzon életem végéig, állami gondozásba vagy más idegen helyre meg ki kívánkozik? Nyomorékon... Attól szerintem a halál is jobb.
2011. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!