Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért látszódnak ennyire az...

Miért látszódnak ennyire az ereim? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon idegesit! Tegnap fürdőruhát szerettem volna venni, és mikor a próbafülkében levetkőztem, majdnem rosszul lettem magamtól:(

A mellkasomon, mellemen, fejemen annyira látszódnak az erek, hogy már nagyon csúnya.

Ez mitől lehet? Hogy tüntethetném el?

Légyszi segitsetek:((

22/L


2011. jún. 27. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

-.-"

Vékony a bőröd, avval nem lehet mit csinálni. Másnak szerinted nem látszik? Ne csináld már afesztivált.

2011. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Komolyan, mi ez a drámázás? Mindjárt szívrohamot kapsz kétségebeesésedben... O.o

Ne rinyálj, biztos nagyon fehér bőröd van (nekem is), és emiatt jobban látszódnak az erek. Menj ki a napra vagy szoláriumba barnulni, és fog úgy látszani.

2011. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs fehér bőröm egyáltalán és nem rinyálok, komolyan mondom, hogy annyira látszódnak, hogy már nagyon csúnya! Nem ismerek mégegyembert, akinek ilyen lenne!
2011. jún. 27. 10:51
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Menj el orvoshoz. A bőrvénák akkor is látszanak, ha túl sok vér megy bennük, ami előfordulhat amiatt is, mert a mélyebb vénáknak valami elvezetési zavara van. De persze lehet, hogy csak simán vékony a bőröd. Akkor nem tudom, mi a teendő.
2011. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 27. 10:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon vékony a bőröm, nekem is nagyon látszódnak, de már nem zavar, megszoktam, simán felveszek fürdőruhát, pánt nélküli ruhát stb. Nem tudsz mit csinálni vele, csak elfogadni!!!
2011. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt ennyire ilyen. Azért vagyok kétségbe esve, mert tegnap megijedtem,mikor a tükörbe néztem, ráadásul a párom, akivel 4 éve vagyok együtt és szerintem fejből ismeri már az egész testemet, benyitott a próbafülkébe, rámnézett és azt mondta "úristen, ez meg mi?"

Néha olyan lüktető érzést érzek az ereimben.

2011. jún. 27. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
A megerőltetéstől van. Nekem is ilyen az egész testem egyedül a hátsó fertályom nem. A mellkasom, vállam, karom, lábam még a fejem is olyanja van :)
2011. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Az én ereim

2011. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!