Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gerincoszlopom között...

A gerincoszlopom között észrevettem, hogy hiányzik kb 2 vagy 3 csigolyám? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ott teljesen sima az a rész.

Mindig így volt kisebb koromban is.


Vagy ez természetes? Hogy nem mindegyik nő ki?


2011. jún. 30. 17:35
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
hidd el, te úgy nem élnél:D nem tudnál hajolni, semmit. hülyeség, de nem válaszoltál rá, hogy ezt doki már megállapította-e vagy csak te találtad ki:)
2011. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki semmit inkább ide azok írjanak, akik talán értenek is ehhez :-) És nézte doki és mondta, hogy nincs ott semmi házidoki nézte. De arra nem emlékszem, hogy mondta volna-e, hogy baj van. Mint írtam gyerekkoromban is így volt.És tudok mozogni. Hajolni is.
2011. jún. 30. 17:52
 13/49 anonim ***** válasza:
És akkor mi van a hiányzó csigolyáid helyén? Szerinted miből áll a gerinc?
2011. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Gerincem az van olvasd el amit írtam-.-"

Ezért írtam ki, hogy esetleg mi lehet más helyette. Mint írtam ha elolvastad volna, hogy megnéztem másnak és ott ahol nekem nincs, másnak van ott csigolya.

Csak nekem ott egy sima rész van, az is lehet, hogy volt csak összefort a gerincemmel. Én se értek hozzá, ahogy ti sem. Úgyhogy 1-1. De nekem ne osszátok az észt, hogy biztos csak kitalálom.

2011. jún. 30. 17:54
 15/49 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, ha egyébként teljesen egészséges ember módjára mozogsz és képes vagy úgy működni mint mások, akkor nem hiányzik semmid :D


Mellesleg a csigolyákból épül fel a gerincoszlop, vagyis ahol nincs csigolya, ott nincs gerinc, ami azt hiszem a te esetedben nem áll fent... attól hogy sima, még ott van. lehet, hogy a hátsó nyúlványaik a csigolyáknak kicsit rövidebbek, lehet vastagabb ott a bőröd vagy sok az izom vagy a zsírréteg vastagabb kicsit, de biztos nem hiányzik

2011. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
És ahol az a sima rész van az a hátam közepén van. és úgy is érezhető, ha nem hajolok be. ha egyenesen ülök akkor is úgy van.
2011. jún. 30. 17:55
 17/49 anonim ***** válasza:
te hülye vagy?
2011. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
írhatod ide, hogy mondta a doki, de akkor már miért nem kérdezted meg tőle hogy mitől lehet?:D olvasgass egy kicsit utána (gerincoszlop, csigolyák funkciója) és rájössz, hoyg ez lehetetlen. ha meg nem hiszed el, akkor menj el az orvoshoz tényleg mert még tuti nem voltál. de ne lepődj meg ha mosolyogni fog:)
2011. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Utolsó: Menj a tükör elé és kérdezd meg még egyszer. Viszlát!
2011. jún. 30. 18:00
 20/49 A kérdező kommentje:
utolsó előtti nek
2011. jún. 30. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!