Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gerincoszlopom között...

A gerincoszlopom között észrevettem, hogy hiányzik kb 2 vagy 3 csigolyám? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ott teljesen sima az a rész.

Mindig így volt kisebb koromban is.


Vagy ez természetes? Hogy nem mindegyik nő ki?


2011. jún. 30. 17:35
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

"Nem találtam ki semmit inkább ide azok írjanak, akik talán értenek is ehhez :-) És nézte doki és mondta, hogy nincs ott semmi házidoki nézte. De arra nem emlékszem, hogy mondta volna-e, hogy baj van. Mint írtam gyerekkoromban is így volt.És tudok mozogni. Hajolni is."


hol van az, hoyg 10 éve? akkor kérdezd meg anyukádat, hogy mit modnott a doki. ha azt, hogy nincs csigolyád, akkor valószínű tovább küldött szakorvoshoz is.........

2011. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

"hol van az, hoyg 10 éve? akkor kérdezd meg anyukádat, hogy mit modnott a doki. ha azt, hogy nincs csigolyád, akkor valószínű tovább küldött szakorvoshoz is......"


Gyerek voltam akkor, kérdeztem anyát mondta, hogy nem emlékszik rá ezért megyek majd el még egyszer, most majd valamikor.

2011. jún. 30. 18:15
 33/49 anonim ***** válasza:
miből szűrted le, hogy nem értek hozzá? abból, hoyg tisztában vagyok vele, hogy nem hiányozhatnak csigolyáid?
2011. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
na majd írj ide, hogy mit mondott a doki:D
2011. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

"miből szűrted le, hogy nem értek hozzá? abból, hoyg tisztában vagyok vele, hogy nem hiányozhatnak csigolyáid?"


Mert kb úgy álltál hozzám , mint ha én valami olyasmit találnék ki és readásul elég gúnyosan is mintha egy hü.lye lennék aki bar-omságokat talál ki.

Bocs nem tudtam másképp leírni és elmagyarázni mi hogy van a gerincemen.

2011. jún. 30. 18:17
 36/49 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül gondolom azt, hogy hülye vagy, csak az ember felépítésében nem vagy jártas:)
2011. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

" nem feltétlenül gondolom azt, hogy hülye vagy, csak az ember felépítésében nem vagy jártas:"


Na erről beszéltem az előző oldalt...hogy belemagyarázod azt ami nincs ott.

2011. jún. 30. 18:20
 38/49 anonim ***** válasza:
akkor mit mondjak? a gerinc felépítésében nem vagy jártas?:D mert az biztos. te is írtad, hogy nem értesz hozzá:)
2011. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

" akkor mit mondjak? a gerinc felépítésében nem vagy jártas?:D mert az biztos. te is írtad, hogy nem értesz hozzá:)"


Te tényleg csak trollkodni szeretsz.

Kb csak támadni tudtál, mint ha te lennél a minden tudások ős atyja vagy anyja lényegtelen.

Igen ezt honnan vetted? mert nem írtam le, hogy miből áll a gerinc(?) bocs nem akartam biológiai órát bevezetni amit más is tud.

Szerintem többet ne írj, mert hasznosat eddig nem mondtál.

2011. jún. 30. 18:22
 40/49 A kérdező kommentje:

"te is írtad, hogy nem értesz hozzá:)"


Ha nem lett volna világos, ahhoz nem értek, hogy mitől alakult ez így ki vajon. Ez lett volna a kérdésem is.

2011. jún. 30. 18:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!