Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gerincoszlopom között...

A gerincoszlopom között észrevettem, hogy hiányzik kb 2 vagy 3 csigolyám? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ott teljesen sima az a rész.

Mindig így volt kisebb koromban is.


Vagy ez természetes? Hogy nem mindegyik nő ki?


2011. jún. 30. 17:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Mégis hogy gondolod? Tudnál mozogni?
2011. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Hát mivel 19 éve ezért igen, úgy gondolom, hogy tudok mozogni...:-D
2011. jún. 30. 17:43
 3/49 anonim ***** válasza:
:)
2011. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
orvos mondta már hogy hiányzik? vannak iskolai vizsgálatok, amikor konkrétan a gerincedet nézik. Mondta már doki hogy hé te, nincs meg az összes csigolyád?:D
2011. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

kihagytam egy szót,

mivel 19 éve Élek*

2011. jún. 30. 17:44
 6/49 anonim ***** válasza:
Várjál, én a múltkor az ügyeletre rohantam fel, mert kitapintottam a torkomon keresztül a csigolyámat. Azt hittem, daganatom van:)))
2011. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Igen, nincsen csigolyám egy kib@đzott sima rész van ott és semmi nincs ott gerincem az van, de csigolya az nem nőtt ki ott, mint a többi résznél.
2011. jún. 30. 17:47
 8/49 anonim ***** válasza:

Gerincoszlopod között? " is van?

Közepén akart lenni?

Na ilyen nincs, hogy a gerincedből hiányzik pár csigolya, aztán kicsit odébb folytatódik. Csak nem kitapintható minden csigolyád.

Nem vagy kicsit hipochonder? :)

2011. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Áruld már el légyszíves, merre található ez a sima rész!
2011. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

"Na ilyen nincs, hogy a gerincedből hiányzik pár csigolya, aztán kicsit odébb folytatódik. Csak nem kitapintható minden csigolyád.

Nem vagy kicsit hipochonder? :)"


B@sszus, azért csak jobban tudom, hogy mi van ott és azt tudom, hogy nincs ott semmi. legalább 2 nincs ott. És ezt nem csak én találom ki. Megnéztem más hátát is hátha másnál is így van, hogy egy sima rész van ott de nincs másnak van ott csigolyája..

És másnak is mutattam ők is csodálkoztak" rajta, hogy ott miért nincsen.

Ki lehet tapintatni, hogy egy sima rész van ott. Csak a gerinc. Az a sima rész. A csigolya utána folytatódik.

2011. jún. 30. 17:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!