Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy héttel ezelött a vádlim...

Egy héttel ezelött a vádlim bedagatt, és fájdalmas szúrásokat éreztem (zsibbadáshoz hasonló volt (mint amikor arra kell az ember, hogy begörcsölt, nem az amikor elüli) ) 2-3 napja viszont hámlik, ez mitől van?

Figyelt kérdés

Még mindig hámlik, most már a felső bőr réteg félig lehámlott, de érzem, hogy a következő bőr réteg is hámlani fog, ha krémezem az jót tesz?

Egy hete csináltattam a lábszáramra tetkót,rá kb 2-4 óra múlva dagadt be a vádlim, bedig oda nem készült semmi.

És ez nem gagyi festékkel készült tetkó, az biztos. A tű is steril volt, elöttem bontotta ki a "zacskóból".


2011. júl. 2. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy ez egy olyan allergiás reakció. Lehet,hogy tiszta volt a festék és a tű is, csak egyszerűen a te szervezeted, nem bírj azt a festéket. Szerintem kérdezd meg attól aki a tetkót csinálta, ha nem,akkor bőrgyógyász!
2011. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem azon a részen dagadt be, és kezdett el hámlani ahol a tetkó készült.

Valahogy igy kéne elképzelni:

[link]

2011. júl. 2. 17:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy ahol bedagadt sötét piros lett a bőr.
2011. júl. 2. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja-ja értem már-első vagyok!

Hát akkor sajna passzolok, marad a bőrgyógyász ha pár napon belül nem múlik.

2011. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!