Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ellehet kapni pl tetűt a...

Ellehet kapni pl tetűt a buszban a szék háttámlájának úgy, hogy valaki a fejét neki dönti, ha más ilyen problémával küszködő ember ült ott? Illetve melyek azok a helyek amelyekkel vigyázni kell, hogy nehogy elkapjuk az ehhez hasonló betegségeket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mmint a többihelyet a buszon belül értetted.?

mert akk a kapaszkodók jelzők(televannak bacikkal)

hát nemhiszem h a tetvet ellehet olyan módon kapni mert sokan ülnek ott és az illatanyagokat se bírják a tetvek ami kijön a kabátból v pólóból.

2009. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De, sajnos igen, én is buszon kaptam el(ez 100%!) és nagyon széggyeltem hogy 18 évesen, tisztán, igényesen, tetves a hajam, ami a derekamig leér. Sok sok nittifor és rengeteg idő és sok kínlódás volt mire megszabadultunk tőle :(
2009. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is el lehet kapni.
2009. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

El lehet kapni.

Édesanyám pl fodrásznál szedte össze.Olyannál,akihez évek óta jár.Azonnal lecserélte.

2009. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye annak, hogy a buszon az ülésen legyen tetű.

A hajas fejbőr, egy tetves ember hajas fejbőrével érintkezve lehet elkapni, vagy a ruházattal érintkezve.

(Van fejtetű, ruhatetű, és lapos tetű)

Az óvodás gyermekek, ezért kapják el egymástól, mert a kobakjuk gyakran összeér.

A fodrásznál, a fésű, és egyéb a tetves emberrel, főleg a hajával érintkező dolgok közvetithetnek, mert sajnos, a fertőtlenítés az , ami rendszeresen elmarad, pedig le van írva, hogy miként kell(ene) azt minden egyes kuncsaft után csinálni.

2009. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De a fodrász nem veszi észre hogy a fésűn tetű van? Meg lehet azt látni nem?

Amúgy a kérdésre a válaszom nemtudom. Szerintem igazából nem lehet, de kivételek mindig vannak.

2009. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Nem feltétlenül van tetű a fésűn, elég, hogyha egy-két serke marad a fésűn, amit utána belefésül a te hajadba. Pár nap után azt veszed észre, hogy tetves vagy. Sajnos.
2010. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
El lehet kapni. Csak ott szedhettem össze. :S
2015. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!