Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan álmos vagyok....

Folyamatosan álmos vagyok. Mik lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már k.rvára unom hogy alszok 10 kiba. órát és MÁR ilyenkor majd összeesek! Azzal együtt mondjuk, hogy folyton felébredek és rohadt nehezen alszok vissza, legyen 9 óra, de még annak is bőven elégnek kéne lennie, nemhogy kevésnek! És a legsz.rabb az, hogy aludnék én délután, de néha akármilyen álmos is vagyok, egyszerűen nem tudok elaludni, vagy forgolódok fél órát, és akkor talán tudok (kb 1 órát) aludni, aminek semmi értelme.
2011. júl. 5. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet: alacsony vérnyomás, kimerültség, stressz, vitaminhiány, alvászavar. Érdemes lenne kivizsgáltatni (vérnyomásmérés, vér és vizeletvizsgálat) Én lemennék a háziorvoshoz!
2011. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, vérvétel.. szerintem vérszegény/vashiányos vagy.
2011. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Reméltem hogy el lehet kerülni a vérvételt, mert nagyon irtózom a tűktől, de ha nincs más.. ugye lehet kezelni, és akkor minden ok lesz?
2011. júl. 5. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hoyg lehet, csak ki kell deríteni az okát, és ennek legjobb módja a vérvétel. Annyira nem vészes, én sem szeretem a tűt, de ha nem nézel oda, akkor kibírható
2011. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pszihés is lehet a fent felsoroltak mellett: nekem attól volt: minden rendbe van? én így lettem majdnem inszomniás!
2011. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alvásklinikán dolgozik a barátnőm,az ő tapasztalata az,hogy ennek az oka jórészt lelki eredetű,szóval pszichomókus tud segíteni,bár egy vérvétel tényleg jól jön,mert a hipothyreosisnak is lehet ez a tünete
2011. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!