Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? = (

Mi lehet a bajom? = (

Figyelt kérdés
Mostanában(az utóbbi 2hétben) elég fáradékony vagyok, fájnak a végtagjaim,sűrűn kell pisilnem,fáj a fejem,ha felállok nagyon megszédülök,kellemetlen a szájszagom is...Mi történik velem? Olyan rossz ez az egész:(:( Elakarok menni orvoshoz, csak félek, hogy valami súlyosabb bajom van!:(
2011. júl. 8. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen csináltass vérképet, vércukor vizsgálattal együtt. Ha nincs semmi gond, legalább megnyugszol.
2011. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen a vércukor jó ötlet . De mindenképp menny dokihoz!
2011. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj orvoshoz, de azért hozzátenném, hogy az elmúlt időben, mikor ennyire lehűlt az idő, most meg hirtelen meleg lett, én sem vagyok jobban.


Vérnyomást és cukrot nézess mindenképpen. Egyik sem egy nagy dolog.

2011. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most is annyira szédülök, meg olyan kába vagyok...:(:S Amúgy félek,hogy cukorbeteg vagyok! :((
2011. júl. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!