Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a tanácsotok? Honnan...

Mi a tanácsotok? Honnan induljak ki? Talán a stresszből kéne.

Figyelt kérdés
Stresszes vagyok.Eszem,ennék egyfolytában,de cukros is vok,és élsportoló szeretnék lenni.az van,h:stressz,evés,a cukromat nem tudom rendszerezni,és állandó agyalás,stresszelés,h nem jó így.Sportolás,edzés közben pedig a cukron jár a fejemh biztos magas,biztos alacsony.Így nem megy,jó nehéz feladat.
2011. júl. 10. 12:11
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Tanácsom nincs, de én is cukorbeteg vagyok, de nekem a frontra ingadoznak a cukraim! Hány éves vagy? Milyen tipusú cukorbeteg?

2011. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Merd a cukor szinteted minden reggeli elott es vacsora utan. Igy mar nem fogsz ezen sztresszelni. Azt nezd meg hogy mit eszel, es mit kene enni egy cokorbetegnek. Doki fogja tudni rendszerezni, vagy tablettaval vagy insulinnal. Sportolas jo a cukorra.
2011. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vacsora elott, akartam irni.
2011. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
24 vok, köszi h írtatok!Szerintetek a depresszió beárnyékolhat mindent?
2011. júl. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!