Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni a sebet...

Hogyan kell kezelni a sebet ha felvágtam az eremet?

Figyelt kérdés

Nem vgayok rá büszke, de mostmár sokadszorra megtettem és felvágtam az ereim. És igen most mindenki nevethet rajtam hogy milyen hülye vagyok. Meg hogy biztos emo vagyok. pedig nem vagyok az. Elég mély a seb. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan kezeljem a karom, hogy ne fertőződjön el, és minnél elöbb begyógyuljon nagyjából.

Vslski tudna ötletet adni?


2011. júl. 14. 08:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Még mielött valaki kijavítani az uolsó sorban valakit akartam irni.
2011. júl. 14. 08:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítőként a jódot ajánlom, gyógyszertárban lehet kapni, sebre meg lehet kapni hámképző kenőcsöt, annak nem tudom a nevét!!!
2011. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. júl. 14. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Fertőtlenítés mellet kötözd is, persze.

Egyébként, ha te is ilyen negatívan állsz a dologhoz, mit vársz a válaszolóktól? A trollokkal ne törődj. Nekem is volt egy barátom, aki a gyermekkora miatt vagdosta magát, a mai napig tele van az alkarja csúnya hegekkel. Nem büszke rájuk, de már leszokott róla.

2011. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csilla Julianna válasza:
40%

Neogranormon a kenőcs neve -lehet nem pontos.

De azért megjegyzem: Nem akarod abbahagyni ezt a hülyeséget?

2011. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és remélem nekem is sikerül abba hagynom, mivel már elég veszélyes.
2011. júl. 14. 08:55
 7/9 anonim ***** válasza:

bocsi,de gondolom ha előbb igen is de most nem az ered vágtad el,mert akkor kórházi ellátás,vagy legalább is orvosi ellátás nélkül elég gyorsan elvéreztél volna és amint látom a kérdés ki van emelve vagyis még 48 órával a feltevése után is éltél (szerencsére!)


egyébként szokj le erről a hülyeségről.És én is csak azt tudom mondani amit előttem írtak.És a kötözést rendszeresen cseréld stb

2011. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem véreztem el mivel, segített abban egy barát hogy hogyan tegyek rá szorító kötést hogyan állítsam el a vérzést minnél elöbb. A kötést meg elég sűrűn cserélem. Köszönöm a segítséget. És én igyekszem minél előbb leszokni erről a hülye dologról, de nem nagyon megy.
2011. júl. 17. 12:55
 9/9 anonim válasza:
Neked orvosra van szükséged,méghozzá minél hamarabb.Komolyan.
2012. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!