Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan gyakran elpirulok, miért?

Olyan gyakran elpirulok, miért?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar pedig már felnőtt vagyok ez soha nem múlik el?
2009. ápr. 2. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegény, én megértelek. Én is ilyen vagyok, a legkisebb dologtól is elvörösödök, már annyitól is ha beszélnem kell sok ember előtt, vagy hivatalos ügyet intézek stb. Kiskorom óta ilyen vagyok, egy ideig jártam pszichológushoz, mert nem mertem felelni az iskolában. Utána jobb volt,de a mai napig sokszor előfordul. Szerintem ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, legalábbis én nem tudtam. Ha valaki ilyen fajta, így is marad.
2009. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én gyerek vagyok, és sokszor elpirulok,nagyon sokszor...
2009. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is folyton pirulok,pedig már 20 vagyok de ez mégis jobb mintha egész nap vörös lenne a fejem mint régen:SOmg,csúnya idők:SAm lehet attól is ,h az arcodban az erek izé,azok az erek,nemtudom,vmit magyaráztak nekem is de nem értettem.

Mindegy,a pirulás sztem aranyos:))Én imádok pirizni:P

2009. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!