Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kezelheto a keratosis...

Mivel kezelheto a keratosis pilaris (apro pottyok a karon, esetleg combokon)?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy eleg sok emberen lattatok mar, hogy alt. a felkarjukon vannak apro piros pottyok. Laikusok azt mondjak altalaban, hogy hormonzavartol van, de en nem vagyok ebben biztos. Valaki tudja, hogy mivel lehet kezelni/mitol van? Voltam sokszor borgyogyasznal, de semmit sem segitett a felirt krem es azt mondta, hogy egyszeruen ilyen a borom. Hat nem tudom, hogy egy orvos hogy adhatja fel kezeles nelkul. :S
2011. júl. 19. 06:16
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Azt még leírnád, hogy te hogyan alkalmazod? És mennyi ideig hagyod rajta?
2013. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
napi 2x kenem be vele a karomat. egyszer reggel/ munka után, de ha megyek valahova le kell mosnom, mert nem teljesen szívódik be, és csúnya fehér krémes marad a kezem . és éjszakára is bekenem, olyankor reggelig rajtahagyom, és csak reggel mosom le, de volt hogy elfelejtettem lemosni(ilyenkor már nem is látszik a karomon a fehér krém) és igazából abban sem vagyok biztos hogy le kell-e mosni egyáltalán. most azt hiszem 3. napja használom. még mindig csúnya a karom, de határozottan látszik, hogy napról napra egyre szebb :) Remélem neked is beválik, és remélem egy idő után teljesen el is múlnak majd a kiütéseink. Angol fórumokat olvastam a keratozis pilarisról, ott istenítették a sudokrémet :)
2013. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
írd majd le a tapasztalataidat, ha kipróbáltad :) kíváncsi vagyok másnak is beválik e :)
2013. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
egyébként sajnos néha lekaparok 1-2 nagyobb "kiütést" azt vettem észre hogy azok csúnya pirosak maradtak, de azok amikhez nem nyúltam hozzá, azok nagyon szépen halványodnak :)
2013. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:

Köszi a választ! Ma megvettem én is a krémet, már be is kentem vele a karomat, és várom a csodát :) Majd jelentkezem, te is írj, ha van valami :)

P.S. én is utánanéztem, tényleg dícsérték nagyon. Még találtam egy krémet, ami valakinek állítólag bevált, a Rejuvenál pakolás... de én a Sudokrémben jobban bízom.

2013. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:

még 1 megoldás jutott eszembe, ami talán érhet valamit. Van egy hal, ami az elhalt hámsejteket leeszi az ember bőréről :D Garra Rufa a neve. viszont a neten a keratosissal nem hozták összefüggésbe



" Élőhelyén a hal a vízbe fürdőzni járó emberek felső hámrétegének elhalt szöveteiből, beteges felületeiből táplálkozik. Ez mai modern korunkban is remekül használható, például az ekcéma, pikkelysömör, akné, különféle egyéb bőrgombák kezelésében, vagy akár csak felesleges hámrétegek, sérülések utáni hámosodás gyorsításának, vagy éppenséggel a napon való nyári leégés utáni hámrétegfoszlás eltüntetésének segítésére."



[link]

2013. jún. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
Na szia! Ismét én... Sajnos nekem nem vált be a Sudokrém... pedig gyakran kenem, de nem halványodott egy ici-picit sem :((
2013. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:

3:


Nem hinném, hogy 30 éves kor körül elmúlna. Én apumtól örököltem, akinek 43 éves korában is csúnyán tele volt vele a karja... És ma már nem azért nincs neki, mert meggyógyult volna...

;(

2013. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
100%

sudocrem nálam se hozott semmit sajnos...

nekem egy dolog vált be, hogy ha annyira lebarnulok, hogy már nem látszódik a sok pötty

2013. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
valakinek valami változás?
2013. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!