Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pontosan lázat...

Hogyan lehet pontosan lázat mérni DIGITÁLIS lázmérővel hónaljban (felnőttnek)?

Figyelt kérdés

Talán hülyén hangzik a kérdés, de rajtam kifogtak a digitális mérők. Van két pici gyerekem, nekik popsiban gyorsan megmérem, és mivel van itthon 4 db, alkalmanként össze is hasonlítottam egyet-egyet, alapvetően pontosak.


Viszont tegnap kellett volna a férjemnek, persze mind mást mutatott.

Ha csak a pittyegésig hagyta bent, akkor pl. 35,6 és hasonló hülyeségeket mutatott, pedig valószínűleg lázas volt. Ha pittyegés után is bent tartotta, akkor már ment fel, de mégis meddig kell bent tartani?


Konkrétan:

- Hogy használjuk hónaljban a digitális mérőt?

- Milyen márka az, ami tuti megbízható?

- Higanyosat ugye már nem lehet kapni, de van valami hasonló elven működő analóg (tudtommal), az pontosabb?


2011. júl. 21. 07:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A végbélében mért hőmérséklet általában 0.5 fokkal magasabb, mint ha hónaljban mérted volna.

Én is szeretném pontosan tudni, milyen lázmérő megbízható, ami mondjuk 1-2 percen belül mér, könnyű lerázni, és biztonságosan mér. Nem volt problémánk, amíg a higanyos lázmérő el nem törött, amit egyébként évtizedekig használtunk és megbízhatóan mért.

2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Tudom, hogy a popsiban mértből le kell vonni, de köszi.


Közben tesz-veszen keresgéltem, és találtam pár embert, aki árul új higanyos lázmérőket (gondolom külföldről hozzák be).


Rendeltem, még nem jött meg, de bízom benne, hogy ez jó lesz.

2011. júl. 24. 08:32
 13/13 anonim válasza:
Garatherm Non Contact állítólag nagyon jó
2019. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!