Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rászoktam a kólára, hogyan...

Ha rászoktam a kólára, hogyan szokhatnék le?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 15:31
 1/8 anonim válasza:
34%
Úgy hogy nem veszel... Nem tudom mi olyan nehéz benne... Nem tud függőséget kialakítani...
2009. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Valami egészségsebbet vegyél,amire ugymond ràkattansz.

Nekem most a körte izü szénsavas üditö jött be,még mindig jobb mint a Cola

2009. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
en is nagyon colas vagyok,de engem nem zavar annyira..meg;)
2009. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
igyál sört :) na persze ne észnélkül
2009. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok akik nem isznak kólát nem értik,régebben lecsúszott napi két liter pepsi,és minden bajom volt amikor épp nem volt itthon.Én elkezdtem azzal,hogy ízesített ásványvizet ittam (kedvencem a citromos hasonlít a twistre:)és a pepsit sem vontam meg hirtelen hanem fokozatosan kevesebbet ittam.Ma már ott vagyok,hogy csak a vasárnapi ebéd után engedek meg magamnak egy doboz jéghideg kólát.De erről már nem mondok le :)
2009. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igyál valami mást, és próbáld megtalálni azt az ízt ami letudna szoktatni téged róla. Bár nem látom értelmét leszokni valamiről, és rászokni valami másra. Cseberből vederbe!!!


Talán a limonádé segít! Te állítsd elő, és egyre több citromot tegyél bele, turbózd fel naranccsal, vitaminokkal, pl én szőlőcukrot tettem bele régen, meg mézet, hogy cukor se legyen benne csak természetes. Szóval én valahogy ezt így képzelem el!


Vigyázni kell a kólákkal mert minden hülyeséget beletesznek, ne nyírd ki a szervezetedet, nem ér ez annyit!


Sok sikert!

2009. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akaraterő. (3 éve nem ittsm kólát.)
2009. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kb 3-4 éve nem iszom egyáltalán semmilyen szénsavas üditőt...se fanta, se kola se semmi. És nem is hiányzik. bubis ásványviz az persze jöhet, meg a tea...
2009. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!