Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fülem...

Miért van az, hogy a fülem alatt, és a nyakam környékén be vannak duzzadva a nyirokcsomók? A fülem alatt lévőt emelném ki, ezt nem értem leginkább! Nem vagyok beteg, és nem is vagyok legyengülve jelenleg. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Irány a háziorvos és kérj beutalót fül-orr-gégészetre!A nyirokmirigy csomó,vagy gyulladás nem játék!
2011. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most néztem meg egy képet ami, a nyirokcsomók elhelyezkedését mutatja. nekem pont ott van bedagadva, ahol elvileg nincs is nyirokcsomó . Közvetlenül a fülem alatt. orvost igen meg fogom látogatni, de addig is ameddig ez megtörténik , remélem valaki tud valami ötlete mondani, vagy hasonló tapasztalatot.
2011. aug. 1. 09:04
 3/7 A kérdező kommentje:
2011. aug. 1. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:

az állkapocs alatti nyirokcsomót érzed,és mivel már volt ilyen betegségem írtam amit írtam!Mert sok baj lehet belőle.És addig jó míg nem gyengít le..

De bocs hogy segíteni akartam.

2011. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen .

Most dolgozom, és aggódok ez miatt azért írtam ki:) De persze igazad van az orvossal kapcs.

2011. aug. 1. 09:14
 6/7 sine.lacrimna ***** válasza:
a fül alatt nyármirigy van ami be tud dagadni.
2011. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehtséges hogy az ..köszi
2011. aug. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!