Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak pajzsmirigy-túlműködésre?

Figyelt kérdés

Elég magas mostanában a pulzusszámom, mindig 36,9 körül van a hőm, és iszonyat ingerlékeny és fáradékony vagyok, akármennyit is alszom (éjszaka állandóan felébredek). Ráadásul állandó a hányingerem és a gyomorbántalmaim is.

Édesanyámnak pajzsmirigy betegsége van, ezért gondoltam rögtön erre.


Szerintetek elmehetek a háziorvosomhoz konkrétan azt kérni, hogy nézessük meg a pajzsmirigy értékeket?


2011. aug. 2. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. én is magas pulzusszám miatt mentem el a háziorvosomhoz, ő magától írta ki a sima labort, és nézetett tsh-t is (ennek az eredménye ált. 2 hét alatt érkezik meg), nálam szerencsére nem találtak semmit, remélem nálad sem fognak(:
2011. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindenképp menj el orvoshoz,ezt mi nem tudjuk megállapítani.

de azért reménykedjünk,hogy semmi bajod nem lesz :D

13L

2011. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is volt pajzsmirigy tulmüködésem és ezekkel a tünetekkel kiegészitvel hogy fogytam miközben állandoan ettem meg izzadt a tenyerem mindenképp menj orvoshoz ne hanyagold el egy labor az egész.nekem 1 év allat beállitptták.gyogyulást
2011. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!