Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy lány 14 évesen nagyon...

Ha egy lány 14 évesen nagyon vékony (deszka) akkor még lehet nagykorára 'jó nő'? (kép)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 171 cm, 50 kg. Sokan mondják hogy nagyon vékony vagyok, egyek többet főképp a családtagok.

Akármemmyit is eszek semmi sem látszik rajtam. a barátnőm akivel a tavaly kb egyforma voltam, máralasonyabb pár centivel és ő szép, nem sovány, nőies.

Nem tudom mit tegyek, azthiszem apukámra hasonlítok, ő is ilyen vékony, magas.

Ha én most ilyen vagyok, akkor lehetek-e olyan szép csinos formás lány? [link]

Hogyan hízhatok?Valakitől azthallottam, hogy minden nap sokat eszik, és utánna a gép előtt ül, valakitől meg hogy sportol. Na most én hogyan? Izmosítsam a lábaim? És hogyan?

Légyszi adjatok tanácsokat, és bocsi hogy ilyen össze vissz írtam kérdéseket, de nem akarok ilyen gebe maradni :(

remélem yrnak rendes válaszadók.

És ilyen vagyok most: [link]


2011. aug. 4. 09:20
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Már pár év eltelt a kiírás óta. Történt valami változás?


Amúgy

Nagyon jó, kevés idő és nem pénz igényes de hatásos otthon elvégezhető módszerek.

Vannak nőknek és férfiaknak is.

https://www.youtube.com/user/passion4profession/videos


Láb, has, fenékre ha gyakorolsz, még a képen lévő éned is nagyon vonzó és nőies tud lenni, de azóta gondolom már amúgy is nőiesebb lettél, 3 év sok idő ebben a korban.

2014. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Markkomarom válasza:
A legtöbb nő ölne az ilyen alakért.
2014. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!