Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kaposi szarkóma betegség...

A kaposi szarkóma betegség hogy kezdődik? Mik az első tünetek?

Figyelt kérdés

Mik az első jelei ha valakinek az van?


A kézen lévő sok apró kidudorodás (sima bőrszínű) az ?:S


Vagy ha nem akkor sok szőrtüsző ahol még nincs is szőr miért dudorodik ki? (nem piros)


2011. aug. 4. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász megmondja, de sanszos, hogy szemölcsöd van (HPV)
2011. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szemölcs? sok van kidudorodva pl vállamon....meg kezemen....néhol 1-1 de ez miért szemölcs?
2011. aug. 4. 17:34
 3/13 A kérdező kommentje:
csak kicsit vannak ám kidudorodva tehát nem nagyon
2011. aug. 4. 17:34
 4/13 anonim ***** válasza:

Arcon jelentkezik, főleg homlok környéke, piros foltok.

Leginkább az AIDS első jelei :(

2011. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
első vagyok és miért pont kaposi-szarkóma lenne? 99,9%, hogy HPV fertőzésed van, bőrgyógyászaton kapsz vírusellenes készítményt rá
2011. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem HPV,de biztosat a bőrgyógyász mond majd.Én ilyet láttam már fiún is meg lányon is,de őket nem igazán izgatta.Lehet,hogy a zsírmirigyeid ürülésével van gond,vagy hormonális.

Amúgy azoknál jelentkezik Kaposi szarkóma akiknek az immunrendszere a nullán van lsd AIDS-esek

2011. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Aids-es nyugii xD


CSak a kaposi szarkómára gondoltam amikor megláéttam ezeket a kis izéket a bőrömön.


mi az a HPV?

2011. aug. 4. 21:28
 8/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem....nem vagyok nő, fiú vagyok így nemigen fenyegethet
2011. aug. 4. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
a hpv nem csak a nőket fenyegeti, nem tudom, honnan szedted ezt, ha fiú vagy, akkor max méhnyakrákod nem lesz hpv fertőzés következtében, de tud még más problémákat is okozni, pláne, hogy nem egyetlen vírusról, hanem különböző vírustörzsekről beszélünk - menj el a bőrgyógyászhoz! ha már magad egészségét leszarod, legalább ne fertőzz meg másokat, ugyanis FERTŐZŐ!
2011. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amúgy dobj be egy képet ide a bajodról, hátha erre jár egy orvos és megmondja a tutit neked ;)
2011. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!