Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülgyulladással ti mindig...

Fülgyulladással ti mindig elmentek orvoshoz? Illetve nálatok milyenek a tünetek?

Figyelt kérdés
Begyulladt a fülem, nekem ez szinte minden nyáron előfordul, mert nagyon érzékeny és ilyenkor ha víz megy bele begyullad. Na nem is ez a lényeg, csak most utánaolvasgattam, hogy az orvos leszívja meg ilyenek, de én eddig ha jól emlékszem egyik évben sem mentem orvoshoz, mert megfakadt aztán meggyógyult. Illetve a másik, hogy én ilyenkor alig hallok a begyulladt fülemre, ez nálatok is így szokott lenni? Ti hogy szoktátok kezelni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 14. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lekopogom de nekem is 6 napja múlott el... Minden nyáron szenvedek vele 1-2 hetet... Kimosták, attól lett igazán begyulladva... =S Zokniba durva sót tettem, mikróba melegítve fél perc alatt kb. és Otipax fülcsepp nem tudom hogy segítette e de elmúlott valamitől. Jah és persze napi 1 fájdalomcsillapító hogy elviselhetőbb legyen. Gyógyulj meg!
2011. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az infralámpa az sokat segít még
2011. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos, egész biztos már, hogy megyek orvoshoz mert csak nem javul és meg vagyok ijedve. Az lenne még a kérdésem, hogy az, amikor a doki leszívja belőle a folyadékot az fáj? Vagy van még rá esély hogy felszúrják ha kifakadt?
2011. aug. 16. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!