Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony vagyok! Mit tehetnék...

Alacsony vagyok! Mit tehetnék azért, hogy nagyobb legyek?

Figyelt kérdés
15 éves leszek és még csak 158cm vagyok. Rendszeresen sportolok és mégse növök.Olyan mintha megálltam volna a nővésben.Semmilyen káros szenvedélyem nincsen, ami okot adhatott volna arra, hogy megálljak a növésben.A válaszokat előre is köszönöm :)
2009. ápr. 15. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Cső. Van aki később kezd el nőni no para, amúgy túl sokat nem tehetsz érte. Gondolom nem segítettem sokat =)
2009. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika.Nemigen lehet tenni ellene semmit,de nyugi,fiatal vagy!Viszonylag rövid idő alatt is elég sokat nőhetsz még - sok ilyen esetről hallottam.
2009. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! én 14 vagyok és kb.153centis...az osztályban mindenki felhőkarcoló, úgy nézek ki, mint egy 10éves mellettük. Ennek persze vannak jó, és rossz oldalai is...pld. ami engem zavar ebben, az az, hogy a fiúk 6.osnak gondolnak, ezért észre se vesznek. Nekem a nagymamám kicsi volt, szóval jól irta az előttemlévő, hogy genetika. És pld. a rokonom alapsuliban a legkisebb volt, utána gimiben ő lett a legmagasabb.

Ha a családodban vannak alacsony termetű emberek, akkor valószínű, hogy már nem valami sokat fogsz nőni, de kitudja.

2009. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

20 éves vagyok, és 158 cm. :)

Sokáig zavart, de mostanra már kifejezetten szeretem a magasságomat. Egy idő után elfogadod te is,de mivel még csak 15 leszel,nőhetsz is. Nem tudom,hogy fiú vagy-e vagy lány. Mert a fiúknál fontosabb a magasság, lányoknál szerintem nem nagy gond. Legalábbis szerintem nem.

2009. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány.

De semelyik esetben se aggódj.

Ha fiú vagy, gondolj Napóleonra, vagy a Halálos fegyverben játszó pasasra, nemtom a nevét így hirtelen. A férfiak remekül kompenzálják a magasságukból adódó hiányosságaikat más területen.

Ha meg lány: a fiúk/férfiak kimondottan szeretik a "picilány" típust, pláne ha sportolsz, biztosan jó alakod van.

2009. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Már nem is aggódom annyira :)Persze,azért szeretnék még nőni vagy 4cm-t :) Amúgy lány vagyok :)
2009. ápr. 15. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ha lány vagy akkor meg pláne nyugi. (első válaszoló vagyok amúgy) Sokan szeretik az alacsony kiscsajokat (pl énis)
2009. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi !
2009. ápr. 16. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:

24-25 éves korodig még bármikor nőhetsz!

Nyugi!

2009. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, szerintem mire leérettségizel, meglesz az a 4 cm! Ha máshogy nem, magassarkúban :)

Emlékszem, bennünket középiskolában is minden évben mértek súlyra és hosszra is, úgyhogy van még esély!

Fel a fejjel! Egyébként a szüleid milyen magasak?

Nálunk a szomszéd családban az apa és az anya is kb. 160, 165 cm-esek, ducik, a 14 és 15 éves gyerekeik pedig 175, 180 cm-esek és nagyon vékonyak - ez meg a másik véglet. Ezen én is sokat gondolkodtam.

Másik tipp, hogyha hosszú a hajad, hord magasan, copfban, az most úgyis divatos.

Azt hiszem, hogy a 3/4-es szárú nadrágtól kisebbnek látszik az ember, vagy hosszú vagy rövid legyen, aztán hordhatsz hosszanti csíkozású pólót, az is nyújt az alakodon. Ezek csak apró taktikák... Ha eszembe jut még okosság, írok! :)

2009. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!