Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Más is rögtön megfáztatok ahogy jó idő lett?

Nem tom mi van velem, de hóesésbe semmi bajom, kitavaszodott(szinte nyáriasra) és azóta megvagyok fázva, egyfolytába hapcizok..más is így van vleel?

2009. ápr. 16. 21:34  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ez az allergia egyik tünete is lehet. Nem vagy allergiás?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2009. ápr. 16. 21:35 Privát üzenet
Én nem, de egyébként sokan. Ha jön a jó idő sokan azt hiszik hogy nyár van és rögtön levesznek minden ruhát. Mivel tavasz ilyen szeszélyes sokan megfáznak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2009. ápr. 16. 21:36 Privát üzenet
Nekem minden bajom van.:) Szóval mindenem fáj. Meg náthás is leszek sokszor pedig mindenki pólóban járkál körülöttem én meg nagy pulcsikban.:)

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont 2009. ápr. 16. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem még csak lese vettem a ruhát, kabátba voltam, ezért is lepődtem meg, tavaly is ez volt, februárba megfáztam, és most februárba elmúlt, de visszajött..pedig már örültem h egy év után vége..de nem.

Nem hiszem hogy alergiás lennék, voltam teszten, nem néztek meg midnent, de poratkára, meg lisztatkára alergiás vok.

Am tavaly nyár óta figyeltem meg, hogy nyáron szinte midennap vörös a szemem, és nagyon szúr, meg ég, de nem könnyezik normálsan..először azt hittem hogy a fényt nem bírja, de nem mert este is tapasztaltam az utcán.

# 4/16Időpont 2009. ápr. 16. 21:44 Privát üzenet

Nem vagy elég edzett, sem fizikailag, sem a magyar nyelvtanban(

1.) lese=le sem

2.)minden nap

3.)allergia

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2009. ápr. 16. 21:55 Privát üzenet

5 sorban , 5 szarvashiba, erre én is allergiás vagyok.

Hóesésben! (hol kérdésre ban/ben)

egyfolytában (uaz.)

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2009. ápr. 16. 22:01 Privát üzenet
Azért,mert nem vágja annyira a helyesírást,még lehetnek kérdései!! Inkább azzal foglalkozzatok!!

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont 2009. ápr. 16. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

papiron jó a helyesírásom, hanem most sokan írnak msnen:D

De te meg azt honnan tudhatod hogy fizikailag mennyire vagyok edzet? olyan értelembe nem h megfázok, de ha pl allergi, akkor ha már vki allergiás az már nem is lehet fizikailag jo hisz elvileg "náthás" nah te is egy tök fej vagy a sok közül..csak álltalánosítasz azért mert nem írtam helyesen, de am tényleg 4es 5ös a suliba a helyesírásom. De ha msnen 10en akárhányan írnak akkor nem fogok itt utána olvasni, nem hivatalos levél ez. Gondoltam képes vagy így is kiolvasni:D De figyi neked hejesen írok HEJESEN:D xD csak h te is értelmezni tudd, és ne azért írj mások kérdéseire hogy beleköss. Ha annyira bajod van a másikkal akkor magaddal van bajod, tudod mit? menj a tükör elé és sorold fel magadnak h mi nyomja a lelked..utána tuti nem fogsz másokkal kötözködni.

# 8/16Időpont 2009. ápr. 16. 22:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És köszi ucccso válaszolo:) (de am tényleg tok helyesen írni, de itt annyira nem figyelek, ez valahogy más mint a papíron való helyes írás, vagy mint amit kimondok).

# 9/16Időpont 2009. ápr. 16. 22:23 Privát üzenet
Én egész télen narancsot ettem kilószámra..épp örültem,hogy nem voltam beteg honapok ota ,aztán ahogy jött a jóidő,elkaptam az influenzát:-D pech

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont 2009. ápr. 16. 22:24 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tanácsoltok, milyen praktikákkal érhetem el, hogy ne legyek minden nap nagyon fáradt? Reggel már 5órakkor indulok az iskolába, gyakran délután5ig bent is vagyok, nem tudom...
3 hete nagyon fáj a hasam, bármit eszek visítok a fájdalomtól, valamint rögtön ki is jön, széklet formájában. Mi lehet ez? Sokat fogytam egy hét alatt 4 kilót. Az orvos küldözget...
Felvettem véletlenül egy lábgombás családtagom cipőjét. Körülbelül 1-2 percig volt rajtam, de zokni nélkül. Rögtön nagyon alaposan körömkefével megmostam a lábam, van rá esélyem hogy elkaptam?
A Fülgyulladásnak mik a jelei? és például strandolás után rögtön meglátszik ha begyulladt?
Pezsgőtablettákat lehet inni egyszerre? Mármint hogy két fajtát iszom rögtön egymás után?
Onkodermatológiára kell mennem egy szemölcs miatt. Amit elvileg majd le kell vetetnem. Ha megvizsgálták rögtön leveszik? Vagy később?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!