Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is rögtön megfáztatok...

Más is rögtön megfáztatok ahogy jó idő lett?

Figyelt kérdés
Nem tom mi van velem, de hóesésbe semmi bajom, kitavaszodott(szinte nyáriasra) és azóta megvagyok fázva, egyfolytába hapcizok..más is így van vleel?
2009. ápr. 16. 21:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
huh az nem semmi, ha még beteg vagy jobbulást, ha márnem akkor jó egészséget.
2009. ápr. 16. 22:43
 12/16 A kérdező kommentje:
am a kérdés ugy lett volna h ti is rögtön.., csak kiírták h nem ismerkedős oldal stb, és csak ennyit írtam át véletlen, mielőt tmég belekötne megint akötöszködős válaszoló..aki mondja hogy rossz a helyesírásom..de akkor neki a felfogása, hisz nem a kérdésre válaszolt:)
2009. ápr. 16. 22:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy msnezel vagy kérdést írsz ki :))


Szerintem ez allergia, ha a szemed is viszket, szúr, ég akkor allergia valószínűleg.

Biztos allergiás vagy a pollenekre,virágporra is.

De az atkák is elegek ahhoz, hogy időnként kijöjjön rajtad. Atkával tele van az ágy, szabad szemmel nem is látjuk őket. Rakd bele a párnádat egy zacskóba és tedd a fagyasztóba pár órára. Majd szárítsd meg. Komolyan, ezt én is csináltam és sokan ajánlották, ettől elpusztulnak a kis atkák.

Vagy menj el orvoshoz és írnak szemcseppet, gyógyszert és orrba fújható cuccot is.

2009. ápr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tegnap még én is azt hittem, hogy csak allergiától tüsszögök, de ma reggel már torokfájással ébredtem és egyfolytában fújom az orrom. Úgyhogy én is szépen megfáztam.
2009. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi, ismerem ezt a fagyasztásos módszert, kiskoromba sokszor kellett csinálni plüssökkel meg stbvel, mert akkor is allergiás voltam..de elvileg elmúlt..de ugynéz ki visszajött..
2009. ápr. 17. 15:08
 16/16 anonim ***** válasza:
A poratka allergia tudtommal nem múlik el, tehát az már egész életedben így lesz. Időnként jobban lehetsz, van amikor sokáig tünetmentes vagy teljesen... ez már csak ilyen. De itt a tavasz érdemes port törölni stb. tavaszi nagytakarítást beiktatni. Az sosem árt.
2009. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!