Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elaludni...

Miért nem tudok elaludni akkor se ha nagyon álmos vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, utóbbi hónapba két órákat szenvedek amég sikerül elaludnom. Akkor sem megy ha olyan álmos vagyok, hogy majd kiesik a szemem...:S egy hónapja van ez, azelőtt semmi bajom nem volt, sőt! ágyat láttam már aludtam is! Most miért nem? lehet ezzel valamit kezdeni?
2009. jún. 28. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

az időjárás okozza sztem. tény h estére nagyon felmelegszik a szoba még nyitott ablaknál is de próbálj vhogy aludni ha tusdsz ;)

én mindig oldalra vágom magam azt márcsak reggel kelek fel ^^

17/F

2009. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem, eddig a meleggel sem volt bajom:D és msot se az. hideg a szobám :D
2009. jún. 28. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Valószínűleg azért nem tudsz aludni, mer folyton jár az agyad valamin. Magánéleti problémán , vizsgákon, vagy csak nagyon vársz valamit. 1 doboz altatótól és 1 üveg bortól nagyon jókat lehet aludni!:)
2009. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolso valaszado mar bocsi de egy 17 eves lanynak ne irj ilyen butasagokat!!!

Kedves Kerdezo nem bant valami? vagy Szerelem? Szulok? ilyesmi?

Probalj venni lefekves elott egy kellemes furdot, gyujts meg egy illatgyertyat remelem ily menni fog. Napkozben pedig sportolj, es este keson ne egyel nehezet.

2009. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is a lelki hátterét kéne előtérbe helyezni. gondold végig, nyomaszt-e valami, vannak-e megoldatlan problémáid, dolgok, amket elfojtasz, lezáratlan ügyeid. ezeket kell előbb megoldani, ha vannak, akar egy pszichológus segítségével. amúgy én régebben szedtem egy homepátiás altatót, amikor képtelen voltam lazítani és aludni a vizsgaidőszakom miatt. nem olyan, mint a hagyományos altatók, nem lehet rászokni. gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni. nekem segített.
2009. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát.. reménytelen szerelem annak számít?
2009. jún. 28. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem igen.
2009. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire kínoz. én akkor nem tudtam hetekig aludni, mikor életem szerelme szakított velem... de enni sem bírtam.
2009. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kínoz.. :D 2 éve tart, de valamiért boldog vagyok így is... Örülök hogy létezik meg hogy van kiért élnem. Úgyhogy szerintem nem emiatt.. vagy mégis?
2009. jún. 29. 09:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebben a korban rengeteg lelki, érzelmi, testi, hormonális változáson, fejlődésen megy át az ember. Emigyen 1000-féle oka lehet. De általánosságban vagy nagyon foglalkoztat valamim, és az jár a fejedben, vagy pedig nem tudatosan stresszes vagy. Utóbbit próbáld meg levezetni testmozgással, ami egyben ki is fáraszt.
2009. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!