Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb oldalam sokkal hájasabb...

A jobb oldalam sokkal hájasabb, mint a bal. Lehet tenni valamit ellene?

Figyelt kérdés

Én alapból elég aszimmetrikus vagyok, a jobb oldali izmaim erősebbek, mint a bal, hiába próbálom nem igazán tudom egyensúlyba hozni őket. Azonban az jobban zavar, hogy a jobb oldalam sokkal hájasabb. Most képet nem teszek fel, de kb úgy képzeljétek el, mintha két fél képből összeraknál egyet, csak úgy hogy a jobboldali az plusz 2 kilóval nehezebb.

Most egyébként van is rajtam rendesen felesleg, tehát most feltűnőbb, de amikor nem volt rajtam, akkor is a bal oldalam teljesen le volt szálkásodva, míg a jobb oldalon a kockák is alig látszottak a hasamon :D.


A lényeg, hogy ez ellen lehet valamit tenni, hogy ne legyen hájasabb a jobb felem v ez genetika, el kell fogadni?


Köszi, hogy végigolvastad!

22f


2011. szept. 1. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
agyátültetés megoldja a problémádat :D
2011. szept. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az emberi test nem teljesen szimmetrikus

pl hasonlítsd össze a két lábad, füled - mindenkinél így van

2011. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez genetika, és el kell fogadnod.

Nekem is sok - látható - eltérés van a testem két felén, de ez van, csinálni úgysem tudok vele semmit. :)

2011. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél így van, egyik oldala erősebb, v. kicsit más.. Én pl. gyúrok , de a jobb kezemen(erősebb kéz) szinte semmi sem látszódik, míg a bal kezemen "ki van rajzolódva" az izom
2011. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!