Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne hangosko...

Mit csináljak hogy ne hangoskodjon a belsőm?

Figyelt kérdés

Egy csomoszor előfordul, hogy bugyborékolás, gyomorkorgás szerű hangok jönnek a beleimből...néha még pukizásszerű is de belülről talán a vastagbelemből...nagyon zavaró főleg ha csend van és társaságban vagyok, főleg órákon, mivel gimnáziumba járok...


Van erre valami megoldás?


2011. szept. 19. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

változtass az értendeden. egyél azonos időkben minden nap, ne egyél nehezen emészthető ételeket, és járj rendszeresen sportolni. ja és számon kell űznöd a csokit, csipszet, szénsavsas üdítőket, beleértve a buborékos vizet is.

Ha ezt betartod fog múlni, ha csak emésztési zavarrol van szo, márpedig ez valószinuleg az, nekem is ilyenem volt de miota igy elek ahogy leirtam(nagyjábol) azota elmult.

2011. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki az Espumisant.
2011. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!