Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok 180 cm és 83...

18 éves vagyok 180 cm és 83 kg rámjött egy pár kiló zsír és így eléggé megnőtt a hasam és a fejem is. Ajánlani valami jó szert ami edzés mellett gyorsítja a fogyást, szálkásítást és nem roncsolja szét semi belsőm szervemet? A 6 utáni nem evés segít?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap még 183 kiló voltál. Egy nap alatt 100 kg szép teljesítmény, gratulálok!
2010. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vak Bottyán ***** válasza:

Én a diétát ajánlom. Az egy rohadt jó szer, nem roncsolja szét a belső szerveidet, és még eredmények is lesznek. A 6 utáni nem evés nem segít :) hanem egy hatalmas baromság.

Egyél sok fehérjét, a szénhidrátot pedig fokozatosan csökkentsd. A zsír az összkalóriák 10-20%-a alatt kell hogy maradjon. Ha ezek a dolgok megvannak, akkor esetleg a koffein, vagy l-karnitin rá tud még tenni egy lapáttal a zsírégetésre, de diéta nélkül semmit sem érsz ezekkel, önmagukban nagyon kevesek a fogyáshoz.

2010. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vak Bottyán ***** válasza:
Ja, és 6 után is egyél, de a szénhidrátokat mellőzd. Hat után mehet még hús, lefekvés előtt meg zsírszegény túró. Ennyi a titok. Fehérjére szükséged van az egész nap folyamán, este is. 3 óránként kajálj. A fehérje származzon húsból, túróból. A szénhidrát pedig barna rizsből, teljes kiőrlésű kenyérből, és zabpehelyből. Ezeknek meg kell nézni az összetételüket, hogy mennyi szénhidrátot tartalmaznak, ezt mondjuk megteheted a body.builder kalóriatáblázatában. Minden kajaadagot mérj le.
2010. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!