Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a 3 éves...

Mi lehet a baja a 3 éves unokatesómnak?

Figyelt kérdés

Már egészen ügyesen szalad, lassan normálisan is beszél. DE olyan furcsa a mozgása. A vele hasonló korú gyerekek, nem így szaladnak, és nem így dobják a labdát... Nehéz így elmondani, látni kéne.

Amikor fut a fejét nagyon előretartja, van, hogy teljesen behúzza a mellkasához. A kezeit olyan furán lóbálja maga mellett, és a lábait sem úgy szedi, ahogy kéne...Olyan mint akinek valami betegsége van, csak nem tudom mi... Nem dawn kór...meg remélem nem is szellemi fogyatékosság...de mégis arra hasonlít:S.. Annyira rossz, mert nagyon imádom, de senki nem mer szólni a szüleinek, hogy hééé...ti nem látjátok, hogy ez a gyerek olyan más? ...mert abból nagyon nagy veszekedés, és sértődés lenne... De korához képest, nem is beszél még folyamatosan...meg azt vettem észre, hogy amikor szólok neki, nem is figyel rám... És most lehet azt mondani, hogy mert még csak 3 és fél éves...de a 1,5 éves másik unokatesóm...ha csak suttogom a nevét, akkor is figyel rám.

Szóval, ez a fura mozgás, kéz és fejtartás nem tetszik nekem.

A kicsi tenisz labdát is úgy fogja meg, hogy hátrahúzza egészen az alkarjáig a csuklóját... :(


2011. szept. 22. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
valahogy orvosnak kéne meg mutatni , nyugodtan szóljál a szüleinek ha meg haragszonak hát tegyék de a gyerkőcöt nézd és ne a vak szüleit!!
2011. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi újság az unokatesóddal?
2012. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!