Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egyesek...

Hogy lehet az, hogy egyesek képesek napi 4-6óra alvással kibírni?

Figyelt kérdés
Tanulok, két állásom van, és némi időt is érdemes szánnom bnőmre meg persze a haverokra is, ezért lenne nagy szükségem ilyen megoldásra, h többmindenre maradjon időm.
2011. szept. 24. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Különböző serkentőszerekkel el lehet érni a kívánt hatást, de ne tedd, mert egy idő után nagyon visszaüt. Összeomlik a szervezeted, magyarul kibuksz, mint a pite.

Tanulás, + két állás + barátnő bőven elég. A haveroktól búcsúzni kell. Együtt nem megy.

2011. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egy idő után megszokod...
2011. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

tanulás + két állás?! :O

Azta.. Szerintem se aludj 4-6 órákat, szerintem nem lehet megszokni!

2011. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek eleve kevés az alvásigénye, az öcsém is lazán elvan 5-6 órával, sosem alszik többet. Mesterségesen nem tudod lecsökkenteni, ha nem alszol annyit, amennyire szüksége van a szervezetednek, egy idő után kimerülsz.
2011. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nyugi, a 2 állás részmunkaidős, és nincsenek nagy kötelezettségek, de pénzkereséshez természetesen nem csak heti pár órát foglalkozok velük. az már dúrvább, h elte biosz szakon vagyok, a fő időmet a tanulás teszi ki.


köszönöm a válaszokat, bár nem túl reménykeltőek, én azért megpróbálom csökkenteni az alvásigényemet, mert mindenre annyi időt szeretnék szánni, h a legjobb legyek bennük :)


továbbra is várom a jó ötleteket!

2011. szept. 25. 00:07
 6/6 anonim válasza:

Hasonló cipőbem voltam én is: többet akartam dolgozni, mellette tanulni + barátnő + haverok + minimalizáni a pihenést...

Persze nem sikerült, pár hét után: kezdett gáz lenni a meló + tanulás sem ment úgy + feszült lettem + barátnő sem örült = alváson nem lehet rövidíteni (nálam az optimális 7-8 óra)

A megoldás nálam az volt, hogy a napirendemet próbáltam/om úgy intézni, hogy minél kevesebb üresjárat legyen benne és hasznosan töltsem ki a napot.

2011. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!