Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek volt már ilyen? Miért...

Kinek volt már ilyen? Miért éreztem így magam?

Figyelt kérdés
Amikor voltunk anyumékkal a városban ki voltak rakva játékok és a gyerekek meg játszottak és nagyon hangos volt, mert olyan játékok voltak, hogy rá kellett taposni a "libikóka" és az ugye a kőhöz csapódott és tök hangod volt én ugye nem játszottam semmivel csak az öcsém a falhoz dőlve gondolkodtam és arra figyeltem fel hogy kérdeztek tőlem anyuék én válaszoltam is nekik és innentől totál azt hittem, hogy álmodok, de tudtam, hogy nem, de úgy éreztem magam. Akkor múlt el ez az érzés, mikor már haza értem. Be a lakásba. Miért volt ez???
2011. szept. 29. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Várom veled a válaszokat :)
2011. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt már...múltkor is ülök a buszon, és egyszer csak elfog ez a fura érzés, mintha csak álmodnám az egészet és nem lenne valóság...tök hétköznapi helyzetekben szoktam érezni. De az okát nem tudom :)
2011. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és így már kicsit fellélegeztem, hogy nem vagyok egyedül. De még mindig nem tudom, hogy mi az oka ennek, pedig ez érdekelne a legjobban.
2011. szept. 29. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit úgy hangzik, mint a derealizáció, ami simán fáradtságtól is kialakulhat.

2011. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!! :DDDD
2011. szept. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!