Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez meddig lesz így? Tömeggyilk...

Ez meddig lesz így? Tömeggyilkosnak éreztem magam, pedig. Csak a torkom kapart.

Figyelt kérdés

Ma egy értekezleten voltam, elkezdett kaparni a torkom, elkedtem köhintgetni. Aki addig mellettem ült és velem beszélgetett, tüntetőlegesen felált és két székkel arrébb ült, az előttem ülő, elkedett nézni, úgy, hogy na mikor húzom már el a belemet. Mondtam, hogy csak kapar a torkom, száraz a levegő. Aztán persze elhagytam a terepet egy pohár vízért. Nem köhögő rohamot kaptam, hanem köhögtem néhányat.

Elég rosszul, kellemetlenül éreztem magama az eset után.


2009. dec. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjön az igazi hideg, remélem az influenza is kicsit csillapodik, és vele együtt a tömeghisztéria is. Nem csoda, hogy igy reagálnak az emberek, amikor napról -napra mást sem hallunk, csak az influenza körüli hireket.
2009. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez szándékosan keltett tömeghisztéria de aki olyan hülye hogy beveszi és így viselkedik azt fel kéne pofozni. Ne te érezd magad rosszul.
2009. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ésamikor anno megütötték azt a lányt aki a nagymamájával utazott a buszon és közben 2szer orrotfújt???
2009. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is jártunk már így. Fiam asztmás rohamot kapott egy bevásárlóközpontban, erre hangos megjegyzésekkel nagy ívben kikerültek minket, mintha legalábbis leprásak lennénk. Persze nem mentek a dolgukra, inkább tisztes távolból gyilkos tekintettel bámultak és jó hangosan megbeszélték egymással, hogy mekkora felelőtlen szemétláda az ilyen anya és hogy én nem gondolok a más gyerekére. Aztán persze guvvadt a szemük, amikor előkaptam a szipkát a táskámból. Amikor a gyerek jobban lett, még gyorsan kiosztottam őket - mégiscsak anya vagyok! - el is oldalogtak onnan.


Ne törődj az ilyen hülyékkel! Aki nem tud megkülönböztetni egy krákogást a köhögéstől, az megérdemli, hogy rettegésben éli le a mindennapjait.

2009. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a kalauz majdnem lerakott a vonatról mikor köhögtem.
2009. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ezek tök durva esetek, amiket írtatok. Nahát, némelyik ember tényleg nem normális. És ha épp nekik kellene köhögniük, akkor magukat is utálnák miatta?
2009. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!