Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék holnap reggel...

Mitől lehetnék holnap reggel lázas?

Figyelt kérdés

Ugyanis holnap töri TZ lesz és sz@rt se tudok, nincs kedvem tanulni, most volt kicsi hőemelkedésem, d elehet holnapra nem lesz. Azt terveztem anyámnak bemesélem hogy fáj a fejem de nagyon:D és lehet a lázmérőt is lesz lehetőségem melegvíz alá tenni, de inkább natur lázas akarok lenni!

Másik meg a nem kedvelt osztálytársak miatt se akarok menni!


-aszem krétaevéstől lehet, de az kilőve... fúj...


F18


2011. okt. 4. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

pedig a krétaevést akartam javasolni,tuti állítólag a hatás..

de talán az lesz a legjobb,ha bemész,megírod.

A töri a legkönnyebb tantárgy,nem értem mitől félsz!

2011. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aha, a töri a legkönnyebb tantárgy! :D

Egyébként, menj be, ott meg menj le az orvosiba, hogy rosszul vagy, hánytál is, tegnap lehet hogy romlott kaját ettél és hazaküldenek.

De azért ne játszd el gyakran, 18 évesen már irtó ciki.

2011. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A krétaevés nem használ Ülj le és tanulj Amúgy van itt 2 beteg gyerek gyere el holnapra tuti a hasmenés hányás és a láz
2011. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Moss hajat és dugd a fejed a fagyasztóba. Ezek után meg ne csodálkozz, ha pikkelni fog a tanár érettségin.
2011. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem bemesélni kell, hogy fáj a fejed, egyszerűbb, ha "nem bírsz" kikelni az ágyból - fejfájás miatt ;) Hányingerre is panaszkodhatsz.


Csak aztán vigyázz ezzel, nehogy tényleg beteg légy..

2011. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi! végül úgy oldottam meg hogy a hőmérőt bedobtam a forróvíz alá XD 37,4-re leráztam és itthon maradok a héten!

Fu****ck íeah! :D

Am meg a törit utálom, nem mindenkinek az a legkönnyebb!

2011. okt. 5. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
alugyal hideg takaroba az ablak mellet nyisd ki ablakot.. és reggel re nem tuc fel alni a hátad fanyni fog 37.3 kőrül lesz a lázad de az meg hőemelkedés tehát este fussal egy kört lent vizzes hajal utana fürügyel meg hideg vizbe 5 fokoson vagy 10 de ha még attol se leszel lázas sós kávi capucino vagy meleg víz só, kréta, ha még attol se megz fell monyuk 38.0 ra akor alugyal vizes zokniba. !
2012. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó rég irtad már ezt a kérdést látom :) ,de azért elmondom a véleményem én is.A kréta nem jó.Ha nem tudsz olyant szerelni amit kb.húsz évvel ezelött használtak az nem jó.

Ha hajat mosol ne dugd a fejed se a fagyasztóba,se sehova.Ettől nem csak lázas leszel hanem tüdő gyulladást is kapsz.Emellett még az is valószinű,hogy elhull a hajad.

Saját tapasztalatom szerint se sós kávé,se a sós tej,sós viz nem jó.A te korodban n is nagyon sokat kerstem a módját annak,hogy hogyan lehgyek beteg.Aztán megtaláltam a módját.Ha a szüleid elött kell mérned a lázad az sem baj,mert bejön.Vegyél min. 2db. WASABIs chipset,marokszámra egyed és sok vizet igzál tá.Aztán futhatsz a szülőkhőz lázat mérni.De vigyázz!!! NEm tart sokat a hatása,úgy,hogy legyen tartalékod is :))

2014. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nekem a kréta nem vált be, akinek erős az immunrendszere annak nem válik be, lehet van akinél igen de nem, mindenkinel.
2019. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!