Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha reggel, olyan 10 11körül...

Ha reggel, olyan 10 11körül megeszem egy szedvicset és esetleg később valami nasit, és többet semmit max pepsit ihatok milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ne gyertek olyan válaszokkal, hogy milyen hülye vagyok nem én választom magamnak ezt a táplálkozást, kényszerüség adja.
2009. jan. 27. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen KÉNYSZERŰSÉG?

Anorexiás vagy? Mert akkor fordulj orvoshoz!


Egyébként tönkremegy a gyomrod, eleinte fogyhatsz, de egy idő után leáll, mert hozzászoksz, viszont sokat betegeskedhetsz, stb...

2009. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vitamin,- nyomelem,- valamint ásványianyaghiány, és az ebből adódó betegségek kialakulásának a kockázata.
2009. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Azon kívül, hogy hetek alatt belehalsz, szinte semmi baj nem érhet.

Amit leírtál az olyan 5-600 kalória lehet. Ezt kórházakban szokták, orvosi felügyelet mellett alkalmazni erősen elhízott emberkéknél.

Az 1500 as napi kalóriával, már fogyózhatsz is!

Én nem tudnék az életemben elképzelni olyan kényszerhelyzetet ami ezt az önmagammal szembeni felelőtlen viselkedést kiválthatná.

2009. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás, nincs lehetőségem enni..

Milyen betegségek alakulhanak ki?

2009. jan. 27. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy max pepsit ihatsz? Miért pont pepsit? Ha pénzhiány miatt fanyalodtál erre a módszerre, legalább tejet vegyél pepsi helyett, abban tápanyag is van, nem cukrozott műanyag. Meg mit értesz nasi alatt? A nasi árát nem tudnád valami rendes kajára költeni? És mit teszel abba a szendvicsbe? Meg milyen távra tervezed ezt a táplálkozást? Ha csak néhány napra, akkor rendben van. Sokan pl. így húzzák ki a külföldi nyaralást kevés pénzzel. De ha általában akarod így megoldani a kajálást, ne számíts hosszú életre.
2009. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ínem pénz miatt, egyszerüen itthon nem ehetek, és a szendvicset sem én készítem.na mindegy
2009. jan. 27. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Miért nem ehetsz otthon? Tiltják? De hát LÉTSZÜKSÉGLET! Suliban, munkahelyen is ehetsz!
2009. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Megtámadta a házat a kis zöld kajafaló? Vagy mi az, hogy nem ehetsz otthon? Kissé rejtélyes a történeted.
2009. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnik olyan viccesnek, igen ki vagyok tiltva a konyhából.De nem ez volt a kérdésem.
2009. jan. 27. 20:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha már ugy van akkor tényleg ne pepsit igyál inkább 100 százalékos gyümölcs levet. Tudod te mi a kólában?:S jól szétmarja a beled aztán nézhetsz. Mi vizkőtelenitésre használjuk a kólát annyira savas. Vegyél gpár szem gyümölcsöt és eszegesd azt. Olyan pedig nincs h ha kitiltanak a konyhából nem tudsz étkezni. Végső esetben ott van a gyorskajának csufolt szemét is óccsón...
2009. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!