Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tavaly megfagyott az ujjam....

Tavaly megfagyott az ujjam. Mostmár mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés

a bal kezemen megfagyott a 4. ujjam mikor hideg volt és nem volt se kesztyűm, se zsebem.

először teljesen fehér volt, aztán nagyon ronda sötétlila lett.

azóta mindig hidegebb, és sokszor lilás a körmöm. ha meg kicsit is hidegebb van elfehéredik, és nem érzek rá nagyon.

Ez így is fog maradni már?


2011. okt. 8. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

menj el orvoshoz

lehet amputálni kel majd :DDDD

2011. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azonnal orvoshoz!!!!!!!!!!!!

már akkor kellett volna menni, amikor a fagyási sérülés ért!!!!!!!!!!!

2011. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!


Igen, a fagyás újra megjelenik a sérülés után már mindig. Sajnos folyamatosan kiújul, hacsak nem amputálják az érintett részt.

2011. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát én nem akarom amputáltatni. nyáron oké, és egyébként ugyanúgy mozog, csak hidegben ilyen.
2011. okt. 8. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
de muszáj amputálni mer tovább terjed és ugye nem akarod hogy a csuklódat is levágják
2011. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
max elmegyek dokihoz és megkérdezem
2011. okt. 8. 22:07
 7/12 valasz88 válasza:
Sima fagyás, amputálni fogják.
2011. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

voltam és nem kell amputálni. azt mondta az orvos, ha érzéketlen lesz és sötétlila/természetellenesen fehér

akkor menjek vissza.

de most okés

2011. okt. 11. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:
majd mikor vissza mész ezekkel a tünetekel akkor fogja levágni az ujjadat
2011. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

FIGYELJ!

Ahogy ezt leírtad, ez elég komolynak tűnik, én már akkor orvoshoz fordultam volna.

Ez tényleg komolynak tűnik, ha halogatod és nem mész szakorvoshoz vele(háziorvos nem elég), akkor tovább fog terjedni, mint azt már előttem irták, nem csak az ujjadat, hanem a csuklódtól, vagy akár az egész kezedet is amputálni kell majd..Mi sem akarjuk hogy amputálni kelljen, nem azért irjuk csak neked akarunk jót, hogy mielőbb előzd meg a bajt.Ez bizony fagyási sérülés, amputálás kell.És hiába nem hiszed el, ha halogatod azzal MAGADNAK ÁRTASZ, ÚGYHOGY MENJ EL SZAKORVOSHOZ SZÉPEN KÉRLEK!!!!!!!!!!

2011. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!