Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti is ezt javasolj...

Mit tegyek? Ti is ezt javasoljátok? Mert anyukám igen, de én tartok tőle.

Figyelt kérdés
Az elmúlt években elég gyakran begyulladnak a manduláim,aztán a gyulladás kiterjed a légutakra és az egész torkomra,jobb szemem könnyezni is szokott.Ez az állapot hetekig tart,semmi sem viszi,orvos már kiírt rá egy csomó gyógyszert,és semmi.Már nyáron akkor is kijött a gyulladás,amikor kórházban a takaítónő kinyitotta az erkély ajtót,és ráment a hideg a torkomra.Orrmanduláim begyulladtak,és a gyulladás 3 hétig tartott.Most megint így vagyok,anya szerint ki kéne vetetni a manduláimat,de én tartok tőle,mert ismerek olyat,akinek kivették,és rosszabb lett.
2011. okt. 11. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A mandula ronda dolgokat tud okozni a szervezetben. Jobb mihamarabb megszabadulni tőle, ha gond van vele. Ne félj a műtéttől,nem annyira kibírhatatlan mint amilyennek elképzeled. Hamar túl leszel rajta.
2011. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, csak a gyerekeket altatják mindenképpen.
2011. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem egyik esetben sem altattak először 5 éves voltam a másik kettőnél 20 és 24
2011. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt az egész minden esetben, hogy leültettek egy széke (lekötözték a kezem meg a lábam, hogy a hirtelen mozdulattal ne árthass) Utána ki kell nyitni a szám, kaptam egy szurit a himbi limbibe (nem tudom mi a neve csak latinul :)) de azt meg sem lehet érezni a fogorvosnál sokkal rosszabb, benyúlt valamivel vagy szike vagy olló nyisz és utána kis is gurulnak a szádon és kész is...ennyi...nem vészes tényleg, még 5 évesen is csak az volt az ijesztő hogy sötét volt, meg az érdekelt hogy mért van az asztalon főrész is... másik kettőt felnőttként saját döntésként vállaltam....Annyi hogy kicsit fáj a torok mandulánál a torkod, max annyira mint egy átlag mandulagyúlódáskor...
2011. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!